Yasak Elma dizisi 17. bölümünde sözün bittiği yerdeyiz!

05 Ekim 2018 Cuma, 21:59
Yasak Elma dizisi 17. bölümünde sözün bittiği yerdeyiz!

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosunu ise Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme alıyor. Yasak Elma her Pazartesi saat 20.00’de Fox’ta izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin 17. bölümünü 8 Ekim Pazartesi günü izleyeceğiz. Yeni bölümden yeni görüntüler de gelmekte.

Videodan 17. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

17. bölümde Ender, Yıldız ile Halit’in arasını bozmak için büyük bir oyun oynuyor. Yıldız’ın da planları var. Ender, “Sözün bittiği yerdeyiz” diyerek Halit’e gerçekleri göstermeye çalışıyor.

Zeynep ile Alihan’ın durumunun ne olacağı ise izleyicilerin en çok merak ettiğin konuların başında geliyor.

Yasak Elma dizisinin yeni bölümü merakla beklenmekte.

Diziden Detaylar

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

eda ece haberleri için

onur tuna haberleri için