SON DAKİKA
17 Haziran 2019 12:02

SON HABERLER

Yasak Elma dizisinden Alihan ve Zeynep’in nasıl ayrılacağı belli oldu! Vedaya hazır olun!

Televizyongazetesi/Detay – Fox TV’de yarın akşam 46. bölümü yayınlanacak olan Yasak Elma dizisi, bir sonraki hafta 47. bölümde sezon finali yapacak.

Bir süre önce Alihan ve Zeynep karakterlerinin diziden ayrılacakları ve 3. sezonda olmayacakları öğrenilmişti.

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un oynadıkları dizide Alihan ve Zeynep karakterlerinin nasıl bir hikaye ile diziden çıkacakları merak konusuydu.

46. bölüm 2. tanıtımında durum ortaya çıktı. Çevrelerinde yaşanan pek çok sorun, olay nedeniyle ilişkileri sürekli yara alan Alihan ve Zeynep, kendilerini kimsenin tanımadığı, uzak bir yere gidip yaşama kararı veriyorlar.

Dizinin yarın akşam yayınlanacak bölümünde Zeynep ve Alihan arasında bir kriz daha yaşanacak. Bu olay üzerine Alihan, Zeynep’e gitmeyi önerecek. Zeynep, Alihan ile birlikte her yerde yaşayacağını söyleyerek bu teklifi kabul edecek.

Bu duruma en çok üzülen kişi ise Yıldız olacak. Yıldız, kardeşiyle vedalaşırken duygusal sahneler yaşanacak. Arkadaşlarına veda gecesinde de Zeynep ve Alihan’ı hüzünlü anlar bekliyor.

Sezon finalinden bir bölüm önce Zeynep ve Alihan’a veda edeceğiz.

İşte 46. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Zerrin’in Ender’in konuşmasından etkilenerek Zeynep’ten düğün hediyesini geri istemesi Alihan ve Zeynep arasında yeni bir gerginlik nedeni olur. Yıldız, Halit’i yeniden kazanmak için çabalamaya devam ederken, yeni sekreterin Halit’e olan yakınlığı onu çileden çıkarır. Ender hedefine adım adım yaklaşmakta ve Yıldız’ın bir hatasını kollamaktadır. Şahika’nın Halit’le tanışması herkes için beklenmedik sonuçlar doğuracaktır.

İlgili Haberler