SON DAKİKA
25 Haziran 2019 10:22

SON HABERLER

Yasak Elma dizisinin içinden çıkamayanlara bir harita daha geldi ama çözene bravo!

Televizyongazetesi/Detay
Fox TV’de Pazartesi akşamları ekranlara gelen Yasak Elma dizisindeki ilişki yumağını çözemeyen izleyici, adeta saç baş yolmaya başladı!

Kimin kiminle olduğu, kimin kimle ne hesabının bulunduğu, kimin kime karşı entrika yürüttüğü, kimin kiminle ne derdi olduğunun yanı sıra, evlilikler, birliktelikler, boşanmalar, yasak ilişkilerle akrabalık ve ilişki sıfatları da sürekli değişmekte!

Halit’in ilişkileri, aldatmaları, geçmişteki maceraları, çocukları birbirine karışmışken, Ender’in ilginç ilişkileri, Alihan ile evliliği, Yıldız’ın Halit ve Kemal arasında gidip gelmeleri, Zehra’nın aşk trafiği, Alihan’ın eski sevgilileri derken izleyicinin aklı fena halde karıştı.

Kim kimin babası, kim kimin abisi, kardeşi çıkacak diye izleyici artık diken üstünde bekliyor resmen!

Son olarak Alihan’ın annesi ile birlikte olan kişinin Halit olduğunu söylemesiyle işler iyice de karıştı. Abla Zerrin inanmadı, annesiyle birlikte olduğuna Halit’in.

Durum gerçekten böyleyse ortada çok tuhaf bir durum oluşacak. Şimdi de Alihan’ın Halit’in oğlu olma ihtimali konuşuluyor ki adeta devreleri yakıyor! Gerçek buysa, Alihan Lila’nın hem abisi hem de dayısı mı olacak?

Bu garip ilişkiler yumağında geçtiğimiz günlerde dizinin sosyal medya hesabından kafası karışanlar için bir ilişki haritası yayınlanmıştı.

İzleyenleri hayli güldüren bu haritadan sonra bu kez de sosyal medyada paylaşılan ve izleyicilerin yaptıkları hayli komik bir ilişki haritası ortaya çıktı.

Bakın kafası karışan izleyici, diğer kafası karışık izleyiciler için nasıl bir ilişki haritası hazırlamış:

İlgili Haberler