SON DAKİKA
17 Haziran 2019 11:43

SON HABERLER

Yasak Elma gümbür gümbür geliyor!

Televizyongazetesi/ Analiz
FOX TV’nin yeni başlayacak iddialı dizisi Yasak Elma’dan 2. tanıtım geldi.

Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Onur Tuna ve Sevda Erginci’nin paylaştığı dizide, farklı hayalleri olan iki kardeşin hayatı konu alınıyor.

Dizinin konusu:

Zeynep ve Yıldız birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler.

Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.
Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır.

Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.
Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Dizinin ilk adı olarak düşünülen Altın Tepsi’den vazgeçilmesi, yeni adının Yasak Elma olmasına neden oldu.

Talat Bulut’un yıllar sonra televizyon ekranlarına geri dönüyor olmasına çok sevilen izleyenler, başarılı oyuncuya övgüler yağdırdı.

İzleyiciler Talat Bulut için; “Bayılıyorum Talat Bulut’a!”, “Talat Bulut çok karizmatik!”, “Nihayet geri döndü ekranlara!”, “Diziyi Talat Bulut için izleyeceğim!” gibi yorumlar yaptılar.

Dizinin tutmayacağını düşünüp bu konuda eleştiriler yapanlara tepki gösteren izleyiciler, dizi başlamadan yargısız infaz yapılmasını doğru bulmuyor.

İşte dizinin 2. tanıtımı:

Henüz yayın günü ve saati belli olmayan dizinin, ne zaman başlayacağını önümüzdeki günlerde hep birlikte öğreneceğiz…

İlgili Haberler