SON DAKİKA
27 Kasım 2022 22:29

SON HABERLER

Yasak Elma’dan sonra Kağıt Ev dizisinin Azra’sı olarak dönen Tuvana Türkay yine çok etkileyici

Star’ın yeni dizisi, ‘Kağıt Ev’ Pazartesi günü seyircisi ile buluşacak. Geçtiğimiz sezon Yasak Elma dizisinde Leyla karakterine hayat veren ünlü oyuncu Tuvana Türkay, yeni dizide hayranları ile buluşacak. Dizide sevilen oyuncu Tuvana Türkay ‘Azra’ karakterini canlandıracak ve seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak. Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın başrollerini paylaştığı “Kağıt Ev”, ilk bölümüyle 19 Nisan Pazartesi başlıyor…

Dizide ‘Azra’ karakterini canlandıracak olan sevilen oyuncu Tuvana Türkay, rolü ile şimdiden merak konusu. Tuvana Türkay yeni projesi ve rolü ile ilgili ilk kez konuştu… 30’lu yaşlarda ‘Psikolog Azra’ karakterini canlandıracağını söyleyen Tuvana Türkay, karakter için şöyle konuştu: “Karakterim Azra İnce. Azra 30 yaşında ve psikolog. Aynı zamanda suç konularının araştırıldığı, kendi ismini taşıyan bir programın hem araştırma departmanında hem de sunucusu. Azra çok güçlü ve cevval bir karakter. Monoton biri değil. Değişken bir ruh haline sahip. Fakat hedeflediği konularda kararlı, köşeleri olmayan keskin bir mizacı var. Azra’ya da baktığımız zaman güçlü bir kadın görsek de, içinde bir yerde sevilmeyi bekleyen kırgın bir çocuk var gibi. Bu karmaşık ruh hali, onun davranışlarına ve kararlarına da sirayet ediyor.”

“HEYECANLI VE AKICI BİR SENARYO”

Daha önce canlandırdığı karakterlere benzemeyen rolleri seçtiğini belirten Tuvana Türkay, “Kağıt Ev”e evet demesindeki nedenleri ise şöyle sıralıyor; “Sezon bitişine yakın bir zamanda rastlaştığımız için sürpriz oldu elbette. Evet dedirten çok faktör var. En güçlü faktör ise projenin şimdiye kadar izlediğim ve okuduğum projelerden farklı bir hikayeye sahip oluşu ve senaryonun çok heyecanlı akıcı bir dinamiğe sahip oluşu. Ayneı zamanda ekipteki herkesin gözlerini ışıl ışıl parlatan bir inanca sahip olmaları bu faktörlerden… Yapımcımızın, ‘karakteri okuduğum zaman aklımdan, bu karakteri oynaması için senden başka bir alternatif geçmedi’ demesi de heyecanıma heyecan kattı. Senaryonun başarılı olmasının yanında kendilerine ve size inanan insanlarla çalışıyor olmanız işin tek lezzetli kısmı benim için” dedi.

“YIKILMAZ ZANNETTİĞİMİZ HER EV BİR ‘KAĞIT EV’ OLABİLİR”

Harika bir ekip ve oyuncu kadrosu ile çalıştıklarına dikkat çeken Tuvana Türkay, izleyiciyi “Kağıt Ev” de nelerin beklediğini ise şöyle özetliyor: “Yıkılmaz zannettiğimiz, sonsuz güvendiğimiz her ev aslında bir ‘Kağıt Ev’ olabilir. Normalde 10 bölümde izleyecekleri olayların 1 bölümde gerçekleşecek akıcılıkta olması, izleyicinin heyecanını ve merakını hep diri tutacaktır. Hikayede olacak olaylarla, aslında izleyen herkesle karşılıklı alışveriş halinde olacağız. Konu, izleyiciyi karakterlerle empati yapmaya itecek, herkesin yaşayabileceği ama yaşamak istemeyeceği bir gerçekliğe sahip.”

“Kağıt Ev “güçlü oyuncuları ve etkileyici hikayesi ile 19 Nisan Pazartesi saat 20.00’de Star’da…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler