Ana sayfa Sosyal Medya Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, herkesi çok şaşırtacak bir karara imza attı!

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, herkesi çok şaşırtacak bir karara imza attı!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – 5. sezonuyla ekranda olan Yasak Elma dizisinin vazgeçilmezlerinden birisi olan Eda Ece, Yıldız karakteri ile izleyicinin gönlünü kazandı. Pis Yedili dizisiyle tanınan oyuncu, şimdilerde popüler bir isim.

Özellikle sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla büyük bir ilgiyle takip edilmekte. Oyuncu, Yasak Elma dizisinin setinden sürekli fotoğraflar paylaşarak diziye olan merakı da arttırmaya devam ediyor.

Pek çok ismin gelip gittiği dizide Şevval Sam ile birlikte dizinin başından beri başrolde yer alan Eda Ece, yaptığı doğaçlamalarla da Yasak Elma’ya ayrı bir hava katıyor.

Eda Ece’nin şu sıralar izleyenlere bir başka sürprizi var aslında. Hemen her hafta dizi ile ilgili bir ipucu veren Eda Ece, bu kez şaşırtan ve sevindiren bir sürpriz yaptı!

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece, herkesi çok şaşırtacak bir karara imza attı! 10

Oyuncunun, yakın zamanda Kanal D’de yayınlanacak olan “Maske Kimsin Sen?” isimli bir yarışma programında yer aldığı ortaya çıktı! Eda Ece, bu güzel haberi instagram sayfasından hayranları ile paylaştı.

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece, herkesi çok şaşırtacak bir karara imza attı! 11

Programın sunuculuğunu, Masumlar Apartmanı’nda Naci’ye hayat veren Tansel Öngel üstleniyor. Orjinal ismi Masked Sinegr olan program, pek çok ülkede ilgiyle izlenmekte.

Eda Ece, bu güzel haberi, programın çekimleri için hazırlandığı kulisinde çekilen pozlarıyla verdi. Oyuncu,
“Evet nerden başlasam! Pandemi daha olmadan önce Meltem hanımcım bana tüm dünyada olan şahane bir yarışma teklif etmişti. Sonra dünya durdu derken, bir sürü zaman ve olaydan sonra işte burdayız başladık!!!!!! Benim için de hayatımda bir ilk. Yeni yarışmamız yakında başlıyor! Detaylar daha sonra. Bu kadarını bile paylaşmayacaktım ama dayanamadım. Beklemede kalın! Çok heyecanlıyım!! Not: Renkli eyeliner bizim işimiz! Bütün bunları çok önceden hayal etmiştim, şimdi birbir yapacağız sırf sizin için!” diye yazdı paylaşımına.

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece, herkesi çok şaşırtacak bir karara imza attı! 12

Programın senaristliğini Kemal Hamamcıoğlu’nun yaptığı ve yönetmenliğini ise Bahadır İnce’nin üstlendiği öğrenildi. Bu arada programa ünlü konukların da katılacağı ifade ediliyor.

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece, herkesi çok şaşırtacak bir karara imza attı! 13

Bu konuklar arasında Beren Saat, Kenan Doğulu, Eda Ece, Melis Sezen, Çağatay Ulusoy, Şükrü Özyıldız, Yasemin Alle, Hazal Kaya, Deniz Can Aktaş, Serenay Sarıkaya, Elçin Sangu, Hande Erçel ve Salih Bademci olacağı da konuşulmakta.