SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 03:43

SON HABERLER

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’nin çözmesi gereken derin mesele!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Eda Ece, 2 sezon boyunca Yasak Elma dizisinde Yıldız karakteri ile ekranda boy gösterdi.

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de hayranlarını etkileyen, enerjisi, sosyal mesajları ve duygusal kırılımlarıyla dikkatleri üzerine çeken bir isim Eda Ece…

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kalbinin ne kadar güzelliklerle dolu olduğunu ama başının da ne kadar meşgul olduğunu anlayabilirsiniz.

İçten, ince düşünülmüş bir mesaj ile instagram’daki takipçilerine farkındalık katmaya çalışan Eda Ece, beğeniyle karşılandı.

İzlediği belgeselin kendisinde düşündürdüklerini yazıya döken ünlü oyuncu, korkarak da olsa içini açtı.

Eda Ece şöyle diyor:

Uyumadan önce güzel bir belgesel izledim. Sizinle de paylaşıyorum. Zihnini, iç sesini oluşturan duygu ve düşüncelerini doğru yönetmek, yeni şeyler öğrenmek, daha geniş bakış açılarıyla hayata bakmak, uyanmakla ilgili bir çok yol ve yöntem kullanan, benzer cevaplara farklı yollardan ulaşmış insanlar izliyorum, dinliyorum, okuyorum, içlerinde beni aydınlatacak fikirler arıyorum..

Daha öğrenecek, yapacak çok şeyim var. Yine de sürekli anlam arayışında olan, merak eden halime teşekkür ediyorum. 29 yaşında böyleyim, ilerde kimbilir ruhen nerde olurum, dilerim güzel bir yerde olurum. Arayışım, merakım, hissim, araştırmam bitmez genelde.

Paylaşmaya da çekiniyorum, kimi zaman bu tarz paylaşımlarımı siliyorum, çünkü kişisel bir yolculuk gibi geliyor, kimi ilgilendirirki diyorum, belki içimi açmaya korkuyorum yada kimin ne anlayacağından sorumlu olmaktan kaçıyorum. Yine de paylaşmak istediğim bir kısım şeyler var, herkesin iyileşmesini isterim, ihtiyacımız ortak neticede, farketmemiş olan ve olmayanlar var sadece. Bu dünyayı, hayatı, zihni, insanı, doğayı, evreni ve ötesini çözmek için farkındalığımı arttırıp uyanıp, araştırıp, çözücem sonunda bekleyin, sonumu bekleyin

İlgili Haberler