SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 20:45

SON HABERLER

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’nin kafasında deli sorular var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında 3. sezonu Eylül ayında başlayacak olan Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterini Eda Ece canlandırmakta.

Dizinin kilit rollerinden birisini oynayan Eda Ece, 3. sezon ilk bölümünün gösterim tarihi olarak 9 Eylül tarihini verdi.

Instagram hesabından hayranlarının sorularını yanıtlayan ve Yıldız karakterini severek oynadığını dile getiren Eda Ece, ayrıca 2 yıl öncesine geri döndü ve 2017 yılının Aralık ayındaki ön hazırlıklardan kostüm provasının görüntülerini paylaştı.

Zamanın çabuk geçtiğini hatırlatan Eda Ece, “Kendi saçlarım nasıl güzelmiş ah vah, ne kadar iş yaparsan yap her yeni işin bir başlangıç şoku oluyor, kafamda binlerce düşünce, şimdi Yıldız nerelere evrildi Eda bi bilsen, içimde tutarken ben” mesajını paylaştı.

Ünlü oyuncunun hayranları dizinin başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini belirten yorumlar yaptı.

Kendi saçlarını özlediğini de dile getiren Eda Ece’ye bir hayranı “Saçların için üzülme, sarışın olmak sana çok yakışıyor” yorumunda bulundu.

İşte o paylaşım:

Yasak Elma ön hazırlık kostümlere bakılıyor, tarih Aralık 2017. Zaman ne çabuk geçiyor inanılmaz! Kendi saçlarım nasıl güzelmiş ah vah, ne kadar iş yaparsan yap her yeni işin bir başlangıç şoku oluyor, kafamda binlerce düşünce🤯😅 şimdi Yıldız nerelere evrildi Eda bi bilsen, içimde tutarken ben😂😂 #yasakelma Eylül’de 3. Sezonda beraberiz! @neslihanyesilyurt ❤️🍎 @erhanmakar 🍀

 

İlgili Haberler