Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yasemin Allen, Ahu Yağtu ve Merve Oflaz fit halleriyle göz kamaştırıyor

Yasemin Allen, Ahu Yağtu ve Merve Oflaz fit halleriyle göz kamaştırıyor

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Üç ünlü oyuncu sosyal medya üzerinden son paylaşımları ile takipçilerinden ilgi gördü. İyi Günde Kötü Günde dizisine başlayan Yasemin Allen, en son Kadın dizisinde izlediğimiz ve son dönemde tiyatroda ilerleyen Ahu Yağtu ve Arka Sokaklar’ın başarılı ismi Merve Oflaz fit halleriyle yine göz kamaştırdı.

İyi Günde Kötü Günde dizisi Cumartesi akşamları izleyicilerle buluşacak. Elçin Sangu ve Ozan Dolunay ile başrolde yer alan Yasemin Allen, farklı bir rolle izleyici karşısında olacak. En son Strike Back isimli İngiliz dizisinde elinde silahla çatışmaya giren Yasemin Allen, yeni dizisinde ise bu sefer romantik komedide kendisini gösterecek. İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlarla güzelliğini de sergileyen oyuncu, farklı tarzıyla ilgi görüyor.

Yasemin Allen, Ahu Yağtu ve Merve Oflaz fit halleriyle göz kamaştırıyor 9

Kadın dizisindeki Pırıl karakterinin ardından Closer ve Karanlıkta Komedi isimli tiyatro oyunlarıyla sahnede yer alan Ahu Yağtu, yeniden tiyatroda yer almak için sabırsızlanıyor… Oyuncu, pandemi nedeniyle uzun süre evde kaldı ama kilo almayan isimler arasında yer aldı. Fit haliyle göz dolduran Ahu Yağtu, sosyal medyada takipçilerinden birçok iltifat topluyor.

Yasemin Allen, Ahu Yağtu ve Merve Oflaz fit halleriyle göz kamaştırıyor 10

Arka Sokaklar dizisi ise 15.yeni sezonuna başlıyor… Dizide 3 sezondur bulunan ve Bahar komiser karakterine hayat veren Merve Oflaz, spor ile iç içe yaşamından taviz vermiyor. Fit haliyle dikkat çeken oyuncu, esnek spor hareketleriyle de dikkatleri çekiyor.

Yasemin Allen, Ahu Yağtu ve Merve Oflaz fit halleriyle göz kamaştırıyor 11