SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 18:28

SON HABERLER

Yemekteyiz 28 Haziran Cuma 414. bölüm haftanın finalinde kim birinci oldu?

Televizyongazetesi/Detay – tv8’de ekrana gelen ve Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Yemekteyiz yarışması, 414. bölümüyle sezon finali yapıyor.

Programda bundan sonra Onur Büyüktopçu olmayacak. Yeni sezonda yarışmayı Seda Sayan sunacak.

Büyüktopçu’nun son kez ekrana geleceği son haftanın final gününde kimin birinci olduğu merak konusu.

5. günde yarışacak isim Ayşegül Altınbay. Ayşegül Hanım Gaziantepli olan yarışmacı evli ve 3 çocuk annesi. Kuyum ve Takı Tasarım bölümünü bitirmiş ve şu anda aşçılık bölümünde okuyor.

Ayşegül Hanım’ın menüsü şöyle:

Lebeniye çorbası
İçli köfte
Akdeniz salatası
Közlenmiş patlıcan yatağında dana antrikot
Firik pilavı
Çikolatalı cheescake

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Haftanın birincisi toplam 24 puanla Havva Hanım oldu.
Semra Hanım 21 puanla 2. oldu.

Haftanın yarışmacıları ise şöyle:

Haftanın ilk günü yarışmacısı Havva Sarısoy. Trabzonlu ve 31 yıllık evli olan Havva Hanım 3 çocuk annesi. Hayatı boyunca hiç çalışmamış olan Havva Hanım’ın en büyük keyfi, yaz aylarında memleketine gideren çay ve fındık toplayıp yemek yapmak.

Haftanın 2. günü Semra Demirkol yarışıyor. 48 yaşında, Sinoplu ve iki çocuk annesi. Yıllarca tekstil atölyesinde çalıştıktan sonra mağaza müdürü olmuş. Şimdilerde Müşteri Temsilciliği yapan Demirkol, aynı zamanda internetten siparişle yemek siparişleri alıp satıyor.

Haftanın 3. günü yarışmacısı Muaz Yıldırım. Animatörlük yapıyor. 5 yıllık evli ve bir çocuk babası. Üniversitede Coğrafya bölümünde okurken palyaçoluk yapmaya başlamış ve böylece mesleğine adım atmış. En büyük keyfi yemek yapmak.

Haftanın 4. günü yarışmacısı Gamze Ugan bir öğrenci. Turizm Otelcilik mezunu olan Gamze Ugan, şimdilerde 2. üniversitesini okuyor. Ugan, Tıbbi Dökümantasyon bölümünde okuyor ve haftanın en genç yarışmacısı.

Haftanın 5. gün yarışmacısı Ayşegül Altınbay. Gaziantepli olan yarışmacı evli ve 3 çocuk annesi. Kuyum ve Takı Tasarım bölümünü bitirmiş ve şu anda aşçılık bölümünde okuyor.

Bu sezonun son fragmanı!😢
#onurbüyüktopçu #yemekteyiz #tv8 #bloommedya

İlgili Haberler