SON DAKİKA
15 Ağustos 2022 01:29

SON HABERLER

Yemekteyiz yarışmasında ilk kez oldu! Yarışmacılar masayı teker teker terkettiler!

Televizyongazetesi/Detay
TV8’de yayınlanan ve Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Yemekteyiz yarışmasında bir garip durum yaşandı!

En İyiler’in yarıştığı 4. günde Sevim Kendigelen’in masasındaki gerginlik, yarışmacıların teker teker sofradan kalkıp mutfağa gitmesine neden oldu!

Onur Büyüktopçu’nun, ana yemeği tattıktan sonra masadan kalkmasıyla birlikte, haftanın hiç susmayan sivri dilli yarışmacısı İman Dumrul, kimseye söz hakkı vermeden konuşmaya devam etti.

Eleştirileri iyice tavana vuran Dumrul’un bu tavrı ve kimseyi konuşturmaması üzerine masadan ilk olarak Bilal Türen kalktı.

Daha fazla dayanamayacağını söyleyerek masadan gitmesiyle, ev sahibi Sevim Hanım bu duruma çok üzüldü.

Dumrul, Türen’in arkasından mutfağa gidip garip esprileriyle Bilal Bey’i masaya dönmesi için ikna etmeye çalıştı.

Bilal Türen, ev sahibine ayıp olmasın diye masaya geri döndü.

Ancak İman Dumrul’un aynı tavrı sürdürmesi üzerine Bilal Bey, yeniden mutfağa kaçtı.

Bir süre sonra diğer yarışmacı Dilek Bingöl de İman Dumrul’un bitmeyen konuşması üzerine masadan kalkıp mutfağa gitti.

Ev sahibi Sevim Hanım da mutfağa gelince ortaya Yemekteyiz’de ilk kez yaşanan bir olay çıkmış oldu.

3 yarışmacı birden masayı terkedince masada sadece son gün yarışmacısı Su Kıymet Yalman ve İman Dumrul kaldı.

Yarışmacılar bir süre mutfakta İman Bey’in tavırları üzerine konuştuktan sonra yeniden sofraya dönmek durumunda kaldılar.

Yaptığı yorumlar, öne çıkma çabaları, ilginç eleştirileri, yemeklerden çok kişileri eleştiren tavırlarıyla dikkat çeken İman Dumrul, herkesi masadan tek tek kaçırdı!

Masaya dönen Onur Büyüktopçu, bu duruma gülse mi, kızsa mı bilemedi!

Yarışmacılar daha sonra tatlı servisi için masaya geldiler.

İşte haftanın yarışmacıları:

İlk gün yarışmacısı İman Dumrul evli ve 4 çocuk sahibi, şarkı söylemeyi çok seviyor. Kafkas danslarına meraklı. 39 yaşındaki İman Dumrul 21 yıllık evli. Moda tasarımcısı olan İman Dumrul, daha önce programa katıldığında 3. olmuştu.

2. gün yarışmacısı ise sigortacılık yapan Bilal Türen olacak. 33 yaşında aslen Mardinli olan Türen, bir dönem müzikle uğraşmış. Daha önce katıldığı yarışmadan sonra gastronomi kurslarına gitmeye başlamış.

3. gün yarışmacısı Dilek Bingöl. 38 yaşındaki yarışmacı, aslen Karslı. Bir çocuk annesi Bingöl,16 yıl hemşirelik yapıp emekli olduktan sonra ticarete atılmış ve pazarcılık yapıyor. Daha önce Yemekteyiz’e katıldığında 3. olmuş ama renkli kişiliğiyle yarışmaya damgasını vurmuştu.

4. gün yarışmacısı Sevim Kendigelen, 56 yaşında 39 yıllık evli ve 3 çocuk annesi. Aslen Kastamonulu olan Kendigelen, eşi ile birlikte kasaplık yapıyor. Daha önce Yemekteyiz’e katıldığında renkli kişiliğiyle dikkat çekmişti.

5. gün yarışmacısı Su Kıymet Yalman, 39 yaşında ve reklamcı. Bir çocuk annesi olan Yalman, 20 yaşına kadar modellik yapmış. Yemekteyiz’e katıldığı hafta sonuncu olmuştu ama bu kez iddialı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler