Ana sayfa Sosyal Medya Yeni dizi heyecanı yaşayan İpek Filiz Yazıcı’nın ödül mutluluğu!..

Yeni dizi heyecanı yaşayan İpek Filiz Yazıcı’nın ödül mutluluğu!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Aşk 101’le yaptığı büyük çıkışın ardından rol aldığı Nefes Nefese dizisi reyting savaşında yenik düşen genç oyuncu İpek Filiz Yazıcı yeni projesinde de tercihini bir gençlik dizisinden yana kullandı.

Güzel oyuncu ATV’nin yeni yaz dizisi İçimizdeki Ateş ile ekranlara gelmeye hazırlanırken bir ödül sevinci yaşadı. İstanbul Okan Üniversitesi’nin 20 bini aşkın öğrencisinin oylarıyla belirlenen Okan’da Yılın En’leri Ödül Töreni üniversitenin Tuzla Kampüsü’ndeki Bekir Okan Kültür, Sanat ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.

İpek Filiz Yazıcı törende ‘En İyi Çıkış Yapan Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu. Oyuncu mutluluğunu instagram hesabından yaptığı paylaşıma, ‘Çoook heyecan ve çoook teşekkür!’  notunu düşerek hayranlarıyla da paylaştı.

Yeni dizi heyecanı yaşayan İpek Filiz Yazıcı'nın ödül mutluluğu!.. 8

İpek Filiz Yazızı yeni dizisi İçimizdeki Ateş’te Atakan Hoşgören ile başrolü paylaşacak. Fabrika Yapım imzalı dizi  dört gencin hikayesini anlatacak. Yeni yapım bir yaz dizisi olarak izleyicinin kalbini fethetmeye hazırlanıyor.

Senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Özlem Elginöz’ün yazdığı, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturacağı İçimizdeki Ateş dizisinde ayrıca Burak Sevinç, Ceren Benderlioğlu ve Gizem Arıkan rol alacak. Dizinin oyuncu kadrosuna son katılan isim ise Demirhan Demircioğlu oldu.

Yeni dizi heyecanı yaşayan İpek Filiz Yazıcı'nın ödül mutluluğu!.. 9

Dizinin iki başrol oyuncusu İpek Filiz Yazıcı ve Atakan Hoşgören, son dönemin dikkat çeken isimlerinden. İki oyuncunun dizide nasıl bir çift olacağı merak ediliyor. İçimizdeki Ateş dizisinde genç isimler tecrübeli oyuncularla bir araya geliyor.