Yeni Gelin dizisi Survivor’a özendi! Yeni Gelin 55. bölüm fragmanında efsane sahneler!

23 Eylül 2018 Pazar, 08:38
Yeni Gelin dizisi Survivor’a özendi! Yeni Gelin 55. bölüm fragmanında efsane sahneler!

Show TV’de ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatan Yeni Gelin dizisi yeni sezonuyla 22 Eylül Cumartesi akşamı izleyicilerle buluştu. Geçtiğimiz sezonun reytinglerde Cumartesi günlerini süpüren dizisi Yeni Gelin, Erkenci Kuş ile müthiş bir rekabet içine de girmiş oldu. Dizinin 54. bölümünde Hazar’ın tekerlekli sandalye üzerinden ailesi ile kavuşma anı izleyicileri üzmüştü. Dizinin 55. bölümünden gelen ilk görüntülerde ise izleyicilerin çok hoşuna gidecek sahneler vardı. Siverekli, gençleri bir adaya kapatmış ve onlar da Survivor benzeri bir yaşam savaşına girişiyor. Dronla gelen malzemeler, adada yaşadıkları Survivor benzeri sahneler izleyicileri bir hayli güldürecek.

Videoda Yeni Gelin’in 55. bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki 54. bölümde neler yaşandı? Detaylar şöyle:

Bella, en mutlu gününde, aylardır yolunu gözlediği kocasının, doğacak çocuğunun babasının acı haberini almıştır. Fakat Hazar, Bella’nın sandığı gibi şehit düşmemiş, silah arkadaşını kurtarmak için kendi hayatını tehlikeye atmıştır.

Düşmanın kurduğu pusunun ortasında Hazar’ın hayatı gözlerinin önünden geçerken Bella da hayatta kalma mücadelesi vermektedir. İki aşık, birbirinden uzakta, aynı savaşın, yaşam savaşının içindedir. Fakat birbirlerine duydukları aşk; onları her savaştan galip çıkarmayı bilmiştir. Hazar, cephede silah arkadaşının hayatını kurtarmıştır ama artık eski Hazar değildir. Şimdilik tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Fakat bunun hiçbir önemi yoktur. Bella yanında olduğu sürece o, yine her zorluğu atlatacaktır. Bu yüzden Bozok Konağı’na yas değil, düğün havası hakimdir. Bella da eskisi gibi sağlıklı değildir. Riskli bir gebelik süreci onu beklemektedir.Bu yüzden hem kendisine, hem de bebeğine dikkat etmesi gerekmektedir. Yani hepsi, iyi bir tatili hak etmiştir. Baran hemen tatili organize eder. Hep birlikte Pamukkale’ye gidecekler, stresten uzakta birkaç gün geçireceklerdir. Fakat Baran’ın kadim düşmanı Siverekli, tatili onlara zehir edecektir. Erkekler, kadınları endişelendirmemek için bu meseleyi içlerinde çözmeye çalışınca işler iyice sarpa saracaktır.

Bozok Konağı’nda da hayat – birkaç küçük ayrıntı dışında- normale dönmüş gibidir. Hasan’ı kaçırıp müzmin bekarlığa son vermeye and içen Türkmen, yine müzmin bekar olarak konağa geri döner. Şeytanın bacağını yine kıramamıştır. Yine ağabeyi Müsellim’le kader ortağı olmuştur. Çünkü Müsellim de Elzem tarafından terk edilmiş, ebedi yalnızlığına geri dönmüştür.Fakat konak halkının, onların yasını tutacak hali yoktur. Gelinlerin yokluğunda konağı çekip çevirmeye, çocuklara göz kulak olmaya çalışmaktadırlar. Fakat onu da beceremezler. Çünkü Mıstık, Ceylan ve daha kundakta olan kardeşleri sırra kadem basmıştır. Kalender, her yerde torunlarını aramaktadır. Fakat onlardan hiçbir haber yoktur.

YENİ GELİN DETAY

Dizinin senarist ve yönetmenlik koltuğunda Aşk Yeniden dizisiyle adını duyuran Ersoy Güler yer alıyor. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği Yeni Gelin deneyimli oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle Show TV ekranlarında fırtına gibi esiyor.

Başrollerini Jessica May Drociunas, Tolga Mendi’nin paylaştığı dizinin kalabalık oyuncu kadrosunda ise Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık, Yonca Şahinbaş ve Şilan Makal yer alıyor.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Ersoy Güler
Senaryo: Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:
Bella: Jessica May
Hazar: Tolga Mendi
Asiye: Yonca Şahinbaş
Kalender: Mustafa Avkıran
Kağan: Dağhan Külegeç
Möhteber: Sema Keçik

Yeni Gelin Konusu
Yeni Gelin dizi farklı kültürlerle büyüyen aşık iki gencin evlendikten sonra ki hayatlarını, samimi ve komik bir dille izleyicinin beğenisine sunuyor. Yeni Gelin Bozok Aşireti’nin modern ağası yakışıklı aşık prens Hazar ve yarı İspanyol yarı Türk güzeller güzeli Bella’nın samimi aşklarını ve komik ailelerini konu alıyor.

Yeni Gelin dizisinin başrolü Bella karakterini canlandıran Jessica May’in kim olduğunu merak edenler için “Show TV’nin yeni yabancı gelini Bella”haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Jessica May haberleri için

Mustafa Avkıran haberleri için