SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 10:15

SON HABERLER

Yeşim Arpat aylık burç yorumunda; “Boğa Burcu Nisan’da inzivaya çekilmek isteyebilir” dedi

Ünlü astrolog Yeşim Arpat youtube kanalında tüm burçlar için Nisan ayını değerlendirdi.  5 Nisan’da Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek, 10 Nisan’da Jüpiter, 30 Nisan’da da Satürn gerilemesi var, 19 Nisan’da ise Dolunay gerçekleşecek.  Peki Nisan ayında ki bu gökyüzü hareketleri burçları nasıl etkileyecek? Yeşim Arpat, Boğa burcu için şunları söyledi;

Sevgili Boğalar, yeni başlangıçlar anlamına gelen Yeniay Nisan’da sizin 12. ev konularınızda gerçekleşiyor, uzaklardaki konu ve kişilerle alakalı yeni bir başlangıcınız olabilir, yardımlaşma temalı bir başlangıç veya inziva, tatil, uzaklaşmak anlamına da gelebilir bu dönem fazla ortalarda olmak istemeyebilirsiniz. Sağlık sorunu olan Boğalar bununla ilgili girişimlerde de bulunabilirler.

Dolunay altıncı evinizde yani rekabet, sağlık veya gündelik işleriniz konularında bir final yaşayacaksınız. İş arkadaşlarınızla aranızda bir sorun varsa bu sonlanabilir. Jüpiter gerilemesi özellikle dolaylı olarak kazandığınız paralar ve sizi psikolojik olarak zorlayan konuları gösteriyor bu konularda durgunluk yaşayacaksınız. Elinize geçecek paralar gecikebilir, size tavsiyem bu esnada kendi kaynaklarınıza yönelmeniz olacak.

Yurtdışı bağlantılı işler ve akademik konularda fazla sorumluluklar almış olabilirsiniz bu süreçte de biraz yavaşlayacak ve sonuç almak için bekleyeceksiniz.

 

İlgili Haberler