SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 14:21

SON HABERLER

Yeşim Arpat, “Mart ayı Yengeç Burcu için yeni başlangıçları işaret ediyor” dedi

Yeşim Arpat youtube kanalında, Mart ayının astrolojik gündemini yorumladı. Bu ay, 6 Mart’ta bir Yeni Ay ve 21 Mart’ta bir Dolunay olduğunu ayrıca, Merkür gerilemesi yaşanacağını ve 21-31 Mart tarihleri arasında ise Merkür ve Neptün kavuşumu gerçekleşeceğini belirten astrolog, bu hareketlerin tüm burçlara etkisini yorumladı. Uyarı ve tavsiyeleri, astroloji meraklıları tarafından ilgiyle takip edilen Yeşim Arpat, Yengeç burcu için şunları söyledi;

Sevgili Yengeçler, Yeni Ay sizin 9. evinizde  yani yurt dışı bağlantılı işler, yeni eğitim öğretim konuları hayatınıza girebilir, hayat yolunda ki önemli adımlardan birini atmak isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar söz konusu, bu yenilikler için bazı fedakarlıklarda da bulunabilirsiniz.

Dolunay sizin 4. evinizde gerçekleşiyor, eviniz, aileniz, yaşam alanınız ile alakalı bir final yada yeni kararlar söz konusu olabilir, araç değiştirmek, eşya değiştirmek gibi. Bu dönem de aileniz ile alakalı bir konu da gündeminizden çıkıyor olabilir.

Balık burcunda ki Merkür gerilemesi teknik sıkıntıları ifade eder, sizin için 9. ev konularıyla alakalı yani almak istediğiniz eğitim veya yurt dışı bağlantılı işler ile ilgili yanlış anlaşılmalar olabileceğine işaret ediyor dikkatli olun.

Merkür Neptün kavuşumunun gerçekleştiği ayın son 10 gününde ise karmaşalara ve  kafa karışıklığına müsait haller içeririnde olabilirsiniz. Venüs Mart ayının çoğunu Kova burcunda geçirecek sizin ise  8. evinizden geçecek yani başkalarından gördüğünüz maddi yardımlar artacak. Alacaklarınızı tahsil edebileceğiniz bir ay. Bu dönemde psikolojik veya veya fiziksel sorunlarınızla ilgili de hızlı iyileşme sağlanabilir.

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler