Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yıldız Tilbe konserinde Tuvana Türkay göbek şovuyla bir coştu ki herkes onu konuştu!

Yıldız Tilbe konserinde Tuvana Türkay göbek şovuyla bir coştu ki herkes onu konuştu!

tarafından ker_def

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda 6. kez sahneye çıkan Yıldız Tilbe, konsere gelenlere unutulmaz anlar yaşattı. Bayhan Prodüksiyon tarafından düzenlenen konsere yoğun ilgi üzerine biletler günler öncesinden tükendi…

Yıldız Tilbe, Bayhan Prodüksiyon tarafından düzenlenen ‘Yıldızlar Geçidi’ konserler serisi kapsamında dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda 6. kez sahneye çıktı. Yıldız Tilbe 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Harbiye Açıkhava ‘yı dolduran izleyicilerine ‘İstiklal Marşı’nı söyleyerek kutladı. Yıldız Tilbe’ye tüm dinleyicisi eşlik etti.

Corona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralına uygun oturan izleyiciler, Tilbe’nin şarkılarına eşlik etti. Yıldız Tilbe 3 saat sahne de kalarak performansıyla hayranlarına unutulmaz anlar yaşatırken kendine özgü danslarıyla da bolca alkış aldı.

Yıldız Tilbe’yi Harbiye Açıkhava konserinde Deniz Akkaya, Tuvana Türkay, Mahmut Tuncer, Özgür Aras gibi bir çok ünlü isimler de yalnız bırakmadı…

Tuvana Türkay, bir ara dayanamayıp olduğu yerden kalktı ve göbek şovuyla herkesi şaşkına uğrattı. Ünlü oyuncu seyircilerin arasında, Yıldız Tilbe ise sahnede karşılıklı göbek attı. Tuvana Türkay’ın göbek şovu sosyal medyaya da yayıldı ve çok konuşuldu.