Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yılın Kadını seçilen Demet Evgar, Didem Soydan ile kapak olduğu o anları anlattı…

Yılın Kadını seçilen Demet Evgar, Didem Soydan ile kapak olduğu o anları anlattı…

tarafından zk zk

Avlu dizisindeki Deniz karakteriyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Demet Evgar, GQ Türkiye dergisinin 2018 Yılın Kadını seçildi…

GQ Türkiye, 2018’de başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. Evgar, GQ Men Of The Year 2018’de Yılın Kadını seçildi.

Didem Soydan’ın nü pozlarla kendisine eşlik ettiği çekimi hatırlayan Evgar, “Didem’le biz, iki Arnavut, ortalığı sallamıştık! Çok zevkli çekimdi ama aslında içerik olarak zor da bir çekimdi. Didem’le -ki işinde en iyi isimlerden biri, bayılıyorum- çok yardım etmiştik birbirimize. Prestijli, cool bir kapaktı.

Yılın Kadını seçilen Demet Evgar, Didem Soydan ile kapak olduğu o anları anlattı... 8

Sonunda çıkan işten çok memnun olmuştuk. Bu Yılın Kadını olayından dolayı da çok onore oldum hakikaten. Çok kıymetli bir ödül benim için, motive edici bir ödül… Güzel yani; insanın kadınlığının kutlanması güzel…” diye konuştu.

“Avlu’da ekip olarak da tam bir girl power durumu var” diyen Evgar şunları kaydetti:

“Kastıyla, yönetmeniyle, kamera arkası ekibiyle filan, çok kadın ağırlıklı bir ekip… Dizi çekmek artık biraz gerilla usulü oluyor, malum. Yazarların her bölüm o 160 dakikayı dolduracak şey yazması çok zor.

Yılın Kadını seçilen Demet Evgar, Didem Soydan ile kapak olduğu o anları anlattı... 9

Her seferinde kadına ait taze bir duyguyu, acıyı, sevinci vermek üzerine çok kafa patlatıyoruz sette. Yazılanın üzerine bir şey koyabilmek için herkes çok çabalıyor.

Herkes kendini tatlı tatlı çekip projeyi ön plana çıkarma gayretinde. Seneler sonra dönüp baktığımda bunun benim için çok kıymetli bir yıl olduğunu göreceğimi biliyorum.”