Yılmaz, çiftliği basacak! Bir Zamanlar Çukurova’da büyük olay var!

07 Ekim 2018 Pazar, 15:47
Yılmaz, çiftliği basacak! Bir Zamanlar Çukurova’da büyük olay var!
Demir’in “Adana’ya gelmeden yakalarsanız iyi olur, bize gelirse işler değişir!” sözleri, Bir Zamanlar Çukurova’ya damgasını vuracak olayların işareti!
Televizyongazetesi-Detay

5. bölümüyle 11 Ekim akşamı ekrana gelecek olan Atv’deki Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni gelişmeler yaşanacak.

Yılmaz, hapisten kaçmanın bir yolunu buluyor. Kendisini arkadaşına şişleterek hastaneye kaldırılmasını sağlayan Yılmaz, bir şekilde oradan kaçmayı başarıyor.

Yılmaz’ın tek derdi, çiftliğe ulaşmak ve Züleyha’yı bulmak.

Bu arada konakta da Demir, Züleyha’nın Yılmaz’a gittiğini öğrenince büyük öfkeye kapılıyor. Onu bulan Demir, parmağında yüzüğü olmadığını da görünce çok sinirleniyor ve Züleyha’ya tokat atarak “Bir daha o yüzüğü çıkarırsan parmağını keserim” diyerek tehdit ediyor.

Demir’in yeni yüzüyle izleyici ilk kez karşılaşacak. Yılmaz ile ilişkilerini bilip bilmediği henüz muallak ancak Züleyha’nın kaçışıyla Demir’in başka bir tarafı ortaya çıkacak.

Hünkar ise yaşananlardan çok korkuyor. İçine düştüğü zor durum nedeniyle hem korkuyor hem de endişeli.

Yılmaz’ın kaçtığı haberi geldiğinde Demir, çiftliğe gelmesi halinde onu pek de hoş karşılamayacağının sinyalini veriyor.

Tanıtımın sonunda Hünkar’ı bir kişi tarafından arkadan boğazına sarılarak etkisiz hale getirildiği görülüyor. Adana’Ya gelen ve çiftliğe doğru ilerleyen Yılmaz, oraya ulaştı mı? 5. bölüm tanıtımında Hünkar’a ‘Sen ne vicdansız bir kadınmışsın’ diyen sesin Yılmaz’ın sesi olduğu belli oluyor.

Görünen o ki Bir Zamanlar Çukurova, çok heyecanlı ve aksiyonu bol bir bölümle ekrana gelecek.

İşte 5. bölüm tanıtımı:

Bir Zamanlar Çukurova haberleri için

Hilal Altınbilek haberleri için