Ana sayfa Dizi Haberleri Yok artık, daha neler? Sen Çal Kapımı dizisinde bir garip çay mucizesi!

Yok artık, daha neler? Sen Çal Kapımı dizisinde bir garip çay mucizesi!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Fox TV’de Çarşamba akşamları yayınlanan romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümdeki bir sahne, izleyenleri şaşırttı! Bazı izleyicilerin sosyal medyadan eleştiri yaptıkları sahnede bir mucize yaşandı ki kimsenin inanası gelmedi! Çok da gerçekçi bulunmayan sahnede sosyal medyanın diline düştü!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolünde oynadıkları dizinin yayınlanan son bölümünde, Aydan karakterinin aniden hastalığı ortadan kayboluverdi! Neslihan Yeldan’ın oynadığı Aydan Bolat’ın 5 dakikada geçip giden travmasına izleyenler ne yorum yapacağını şaşırdı!

11 Kasım Çarşamba akşamı ekrana gelen 18. bölümde izleyenleri güldüren ama bir taraftan da ‘yok artık’ dedirten bir durum yaşandı! Aydan’ın bir çay içip 5 dakika içinde yıllardır muzdarip olduğu hastalıktan kurtulması hiç inandırıcı gelmedi izleyenlere!

Diziyi takip edenlerin bildiği gibi Aydan, tam 20 yıldır evinden dışarı çıkamıyor. Hatta bahçe kapısından bile geçemiyor. Artık tüm ailesinin ve tanıdıklarının da kanıksadığı bu duruma bir çare de bulunamıyordu. Ta ki Eda devreye girene kadar!

20 yıl boyunca kimsenin evden çıkaramadığı Aydan’ı içtiği bir çay bir anda değiştirdi! Aslında izleyenlerin tavrı Aydan’ın dışarı çıkması değil, bu konunun 5 dakika içinde geçiştirilmesi!

Yani bu kadar ağır bir travma yaşayan bir hastanın bir çay ile ya da biraz sarhoşluk ile çıkması mümkünse, neden bu kadar zaman denenmemiş diyor izleyici.

Aslında uzun süredir Aydan’ın evinden dışarı çıkacağı o anları beklediklerini söyleyen izleyiciler, konunun adeta geçiştirilir gibi olmasından yakınıyor. Çok daha iyi işlenebileceği, sahnenin daha etkili olabileceğini söyleyen izleyiciler, bu kadar basit olmasına da anlam verememiş!

Yaşanan bu olay sonrasında izleyicilerin “O çayın adı ne? Bize de söyleyin” şeklinde bir takım yorumları da sosyal medyada dikkat çekiyor. Pek çok izleyicinin, korona süreci geçtikten sonra dışarı çıkan insanların da tıpkı Aydan gibi tepkiler verebileceği yorumlarıyla durumu başka bir açıdan yorumladıkları da görülmekte.

Bir kaç izleyicinin sahne ile ilgili yorumu aslında pek çok kişinin ortak sözleri gibi:


İşte Aydan’ın dışarı çıktığı o sahne: