SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 18:35

SON HABERLER

Yoksa Büşra Develi çok mu mutsuz? Okuduğu kitap tüyo veriyor!

Büşra Develi mutlu olmanın yollarını arıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – André Comte-Sponville ve Arlette Farge tarafından yazılan “Mutluluğun En Güzel Tarihi” isimli kitabı okuyan Büşra Develi, instagram hesabından paylaşım yaptı.

Mutluluğun ne olduğunu ve mutlu olmak için önerilerde bulunulan kitabı okuyan Büşra Develi, bu şekilde mutluluğu aradığını göstermekte.

Daha önce de benzer şekilde kitap paylaşımları yapan Büşra Develi, bu paylaşımı ile bir mesaj mı vermek istiyor, hayranları bunu merak etti.

İşte o paylaşım?

‘Mutluluğun En Güzel Tarihi’ Kitabının Açıklaması:

Mutluluk nedir? Mutlu olmak için yüzde yüz garantili yollar, reçeteler var mıdır?

Günümüzde mutluluk adeta bir zorunluluk haline mi geldi? Artık mutsuz olma özgürlüğünden mi söz etmek gerekiyor? Ahlaka aykırı mutluluk olur mu; kötülük ve erdemsizlik gerçek bir mutluluk sağlar mı? İnsanı mutlu eden özgürlük müdür, sınırlar mıdır? Mutlu olmak için gerçeklikten vaz mı geçilmeli? İnsan mutlu olmayı mı ister, mutluluğun sonsuz olmasını mı?..

“En Güzel Tarihler” dizimizin bu kitabında mutluluğun peşine düşüyoruz. “Hayattan mutluluk istiyoruz, öyle ki bazen bütün ömrümüzü onu beklemekle geçiriyoruz,” diyor röportajları yapan Alice Germain. Mutluluk hakkında bilmek istediğiniz her şey Mutluluğun En Güzel Tarihi’nde.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler