SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 03:44

SON HABERLER

Yusuf Çim filminin vizyon tarihini açıkladı

Ünlü oyuncu Yusuf Çim, Türk – İran yapımı Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmiyle gündeme gelmişti.

Afsaneh Pakru, Ali Burak Ceylan, Hazal Türesan, Ayşen İnci, Semra Dinçer, Pejman Bazeghi gibi oyuncularla birlikte rol alan Yusuf Çim, filminin tanıtımını instagram hesabından yaptı.

Filmin vizyon tarihi 29 Mart olarak belirlenmiş durumda…

İşte Yusuf Çim’in paylaşımı ve filmle ilgili diğer detaylar:

Türkiye-İran ortak yapımı ‘Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle’ 29 Mart’ta vizyonda…🙏

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle, yolları kesişen Emre ve Delara’nın hikayesini konu ediyor. Emre, arkadaşı Hakan ile birlikte bir restoranın motor kuryesi olarak çalışır. Güzel bir sese sahip olan ve şarkı söylemeyi seven Emre, fırsat buldukça Cennet Çocukları isimli çocuk esirgeme yurdunda kalan çocuklara konser verir.

Emre’nin başarılı bir şarkıcı olacağını düşünen televizyon yapımcı olan Ayla ise Emre’yi destekleyerek onun üne kavuşmasını sağlar. Ayla’nın Emre hakkındaki düşünceleri sadece iş ile ilgili değildir. Genç kadın içten içe Emre’yi sever ancak Emre’nin ona karşı hiçbir ilgisi yoktur. Bu sırada Delara isimli İranlı bir kız ve kardeşi Hamed, bir temizlik fabrikasının şubesini açmak için İstanbul’a gelir.

Yaşanan bir olay Delara ve Emre’nin bir araya gelmesine neden olur. Ancak onların yakınlaşmasından rahatsız olan Ayla, bu durumu engellemeye kararlıdır. İranlı yönetmen Mehrdad Ghaffarzadeh’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Emre karakterine Yusuf Çim hayat veriyor. Delara rolünü ise İranlı Afsaneh Pakru’nun canlandırdığı filmin kadrosunda Ali Burak Ceylan, Hazal Türesan, Ayşen İnci, Semra Dinçer gibi isimler yer alıyor.

İlgili Haberler