SON DAKİKA
20 Eylül 2019 11:36

SON HABERLER

Yüzleşme 3. bölüm fragmanı izle! Şüpheli ölümler gözleri Masal ve Ömer’e çeviriyor!

Yüzleşme’nin usta ve genç oyuncuları buluşturan kadrosunda Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zeynep Eronat, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Derda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül yer alıyor.

Yüzleşme 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı… Kalender Kasabası’nda yaşanan şüpheli ölümler tüm dikkatleri Masal ve Ömer’e çeviriyor! Videodan 3. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Ufuk’un ölümünün ardından Kalender Kasabası hiç olmadığı kadar hareketli günler yaşar. Arka arkaya yaşanan iki şüpheli ölüm herkesi tedirgin eder. Şüpheli gözler kasabaya yeni gelen bir yabancı olan Masal ve yıllar sonra ortaya çıkan Ömer’e çevrilmiştir. Zümrüt ve Masal bu işi enine boyuna konuşur. Zümrüt kendi planının hatalı olmasından ziyade Ufuk’u kimin öldürdüğü ile ilgilenir.

Fikret yaptıkları bir konuşma sırasında Ömer’i uyarır. İnsanların ondan şüphelenebileceklerinden bahseder. Böyle düşünen sadece Fikret değildir. Pek çok kişide onunla aynı fikirdedir.

Öte yandan Ömer, Gonca’nın başına gelenleri öğrenme peşindedir. Bu yüzden araştırmalara başlar. Zira yıllar önce kaybolan sevdiğinin başına neler geldiği halen ilk günkü gizemini korumaktadır.

Yüzleşme yeni bölümüyle 19 Mart Salı 19.45’te Kanal D’de!

İlgili Haberler