SON DAKİKA
1 Şubat 2023 14:42

SON HABERLER

Zalim İstanbul dizisinin akıbeti belli oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Zalim İstanbul dizisi normalde Nisan ayının ilk haftasında final yapacak beklentisi hakimdi.Ancak araya koronavirüs salgını girdiği için hesaplar da şaştı.Avşar Film imzalı dizinin 36.bölümü tamamlanmadan set durduruldu.Peki şimdi ne olacak?

İşte bu konuda TV100’den Birsen Altuntaş, kulis bilgisini aktardı. Zalim İstanbul dizisinin 4 bölüm daha sürmesi planı var. Bunun nedeni olarak da yurt dışı satışları gösteriliyor.Bu da demek oluyor ki, dizi koronavirüs salgını hafifledikten sonra en az 1 ay daha sete çıkmış olacak. Bu 4 bölümün de bir şekilde bu sezon yayınlanıp dizinin final yapması beklenebilir.

Avşar Film, virüsün Türkiye’de görülmesi ile birlikte ilk çekimleri durduran setlerden idi. Tedbiri elden bırakmayan yapımcı Şükrü Avşar, risk istemediği için salgının ne zaman hafifleyeceği de bilinmediğinden şimdilik bekleme kararı alındı.

Kanal D’nin sevilen dizisi son dönemde bir hayli eleştiri de almaktaydı. Zalim İstanbul’un çekimlerinin yaz aylarına sarkması olasılığı da bulunuyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler