SON DAKİKA
17 Eylül 2019 19:45

SON HABERLER

Zalim İstanbul’un Şeniz’i Mine Tugay’ın 2.sezon heyecanı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Zalim İstanbul dizisi, 10.yeni bölümüyle 9 Eylül Pazartesi günü ekrana dönüş yapıyor. Bir süredir sette 2.sezon için çalışmalar devam etmekteydi. 10. bölümün yayın tarihinin de belli olmasıyla birlikte, izleyicilerde yeni sezon heyecanı iyice arttı.

Zalim İstanbul yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi 20.00’da Kanal D’de başlıyor! Dizinin ekibi bir süredir sette 2.sezon için yoğun çalışmalar içindeydi. Dizinin 10. yeni bölümünden ilk görüntüler de paylaşıldı.

Dizide Şeniz Karaçay karakterine hayat veren ünlü oyuncu Mine Tugay, sosyal medyadan verdiği mesajda heyecanlı olduklarını belirtti.

Tugay, “Yeni sezonu beklerken biz çok heyecanlıyız. Ya siz? Yeni sezonda görüşmek üzere” ifadesiyle izleyicileri 9 Eylül’de ekran başına davet etti.

Dizide müthiş bir oyunculuk sergileyen Agah bey karakteri ile gönülleri kazanan Fikret Kuşkan da yeni sezon öncesinde izleyicilere sosyal medyadan seslendi.

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda

Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

10.bölüm fragmanı:

İlgili Haberler