SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 09:21

SON HABERLER

Zengin ve Yoksul 6. bölüm 2. fragmanında Karan’dan evlilik teklifi!

Zengin ve Yoksul dizisinin 6. bölümü 12 Mayıs Pazar günü saat 20.45’te izleyicilerle atv ekranında buluşacak dizinin yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı.

Başrollerinde Binnur Kaya, Gökhan Alkan ve Gülcan Arslan gibi önemli isimlerin yer aldığı Zengin ve Yoksul dizisinin 6. bölümünde Karan’ın evlilik teklifi herkesi şaşırtacak. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

İzleyiciler ise dizide Karan – Aysel ve Aleyna üçlüsünün sürekli olarak öne çıkartılmasında rahatsız olduklarını belirten mesajlarıyla sosyal medyada dikkat çekiyor.

Peki Zengin ve Yoksul 5. bölümünde neler olmuştu?

Aysel’in kaçırıldığını anlayan Karan, onu kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Nihal, Aysel’in başına bir şey geldiğinden şüphelendiğinde Aziz’den yardım istemeye kalkışır. Aysel ise Aziz’in fütursuz acımasızlığı ile karşı karşıyadır. Karan, Aysel’i bu durumdan nasıl kurtaracak peki? Diğer yandan Berrin, Nihal’de bazı değişiklikler fark etmiştir, Nihal annesinin kuşkularını dağıtmaya çalışır. Ama başarılı olabilecek mi acaba? Aleyna ise Karan’a ilk defa ‘seni seviyorum’ der, Karan buna ne tepki verecek peki?

İlgili Haberler