Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Zeynep Turan’dan Yengeç burcu için Şubat ayı yorumu

Zeynep Turan’dan Yengeç burcu için Şubat ayı yorumu

tarafından ker_def

Çağla ile Yeni Bir Gün programı Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Programın 4 Şubat Pazartesi günü ekrana gelen bölümünün konuğu olan astrolog Zeynep Turan, burçlar hakkında önemli yorumlarda bulundu.

Burcunuz size ne söylüyor? Şubat ayında burçlarda nasıl gelişmeler yaşanacak? Yeniayın etkileri neler olacak? Gezegenlerin hayatımıza olan etkilerinin detayları Zeynep Turan’ın açıklamalarında gizli. Videodan Yengeç burcu için Şubat ayı yorumunu izleyebilirsiniz.

“Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konular ele alınacak, son trendler, farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacak.

Ekran başındakilerin kolayca yapabilecekleri pratik, lezzetli, kolay ve sağlıklı yemek tarifleri stüdyoda canlı olarak anlatılacak. Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sağlıklı, kaliteli ve önemli tüyolar verecek.

“Çağla ile Yeni Bir Gün” hafta içi her gün 10.00’da canlı yayınla FOX’ta!