SON DAKİKA
27 Haziran 2019 15:03

SON HABERLER

Zuhal Topal, ekibinin fotoğrafını yayınladı, herkes Mikser’in hangisi olduğunu sordu! O sorunun yanıtı haberimizde!

Televizyongazetesi/Detay – Hafta içi her gün Fox TV’de Zuhal Topal’la Sofrada programını yapan Zuhal Topal, yapımcısı da olan eşi Korhan Saygıner’in de yer aldığı ekip fotosu paylaştı.

Instagram sayfasından set ekibinin fotoğrafını yayınlayan Zuhal Topal’ın takipçilerinin en merak ettiği kişi, programın dış sesi Mikser oldu.

Herkes Mikser’in fotoğraftaki hangi kişi olduğunu soruyor, tahminlerde bulunuyor.

Ancak bu tahminlerin hiç biri de doğru değildi! Çünkü Mikser, bu fotoğrafta yoktu!

Muhtemelen işin büyüsü bozulmasın diye bu fotoğrafta yer alması uygun görülmemiş.

Peki kimdir Zuhal Topal’ın sürekli program boyunca atıştığı Mikser?

İşte o sorunun yanıtı:

Programda dış ses olarak anılan kişi, tecrübeli seslendirme sanatçısı Aydoğan Temel.

Aydoğan Temel sayısız yabancı filmin dublajında görev almış oldukça başarılı bir seslendirme sanatçısıdır.

Onu pek çok yabancı ünlü aktörün sesi olarak da hatırlayan izleyiciler, aynı zamanda uzun yıllar magazin programlarının da dış sesi olarak tanımakta.

Mikser ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki linkte yer alan haberimizi okuyabilirsiniz…

https://televizyongazetesi.com/zuhal-topalla-sofrada-programinin-dis-sesi-mikser-aslinda-kim-iste-merak-konusu-olan-o-isim/1095237

İşte Zuhal Topal’ın ekibiyle paylaştığı o fotoğraf:

#Repost @korhansayginer with @get_repost
・・・
#zuhaltopallasofrada #setekibi
Karede olmayan Finans, Ofis, Hukuk, Kurgu, Ulaştırma ekiplerimize de

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.

İlgili Haberler