Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Zuhal Topal’ın da Antepli olduğu ortaya çıktı! Topal, memleketinde coştu da coştu!

Zuhal Topal’ın da Antepli olduğu ortaya çıktı! Topal, memleketinde coştu da coştu!

tarafından ker_def

Zuhal Topal, bu hafta Antep’li yarışmacılarla buluştuğu programda, aynı zamanda pek bilinmeyen bir durumunu da açıkladı.

Topal, annesinin Antepli olduğunu ve yaklaşık 6-7 yıldır Antep’e gelemediğini ve özlediğini söyleyerek Gaziantep günlerinde halaylarla, türkülerle coştu.

Her hafta yarışmacıların evinde ön görüşmeler, sohbetler yapılırken Antep günlerinde ise bir restaurantta gelin, kayınvalide ile buluşuyor Zuhal Topal.

Yöresel kıyafetler içinde davullu zurnalı şovlarla karşılanan Topal, türkülere eşlik ederken, kimi zaman da halay çekiyor.

Zuhal Topal'ın da Antepli olduğu ortaya çıktı! Topal, memleketinde coştu da coştu! 8

Kayınvalidelerle Antep’in çarşısını gezen ve hem izleyiciye tanıtan hem de alışveriş yapan Zuhal Topal, yarı Antepli olarak memleketinin güzelliklerini de izleyiciye tanıtıyor.

Zuhal Topal, bugün de programının 152. bölümü için kayınvalide ve gelinle buluştuğu anlarda coşkulu sahneler yaşattı izleyenlere.

Zuhal Topal, Bakırcılar çarşısına gidip bakır dövmeyi de ihmal etmedi.

Instagram sayfasından da bu anlara ait bir fotoğrafını paylaşmayı ihmal etmedi:

Zuhal Topal’la Sofrada ?
Bugün 16:00’da #FOX ‘da
Bol eğlenceli bol çekişmeli Gaziantep bölümümüze saatler kaldı!
Gaziantep’te haftanın ikinci gününde Filiz Hanım’ın gelini Ayşe Hanım’ın evine konuk olacağız.

@foxturkiye
#FOX #ZuhalTopallaSofrada #program #yarışma #eğlence #FOXTürkiye #ZuhalTopal #çokFOX #yenibölüm #yemek #food

 

Zuhal Topal'ın da Antepli olduğu ortaya çıktı! Topal, memleketinde coştu da coştu! 9

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.