SON DAKİKA
18 Eylül 2019 18:26

SON HABERLER

Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni sezon dopingi ortaya çıktı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yeni sezonda yemek programları arasındaki rekabet iyice kızışacak…

Tv8 ekranında Yemekteyiz artık Seda Sayan’a emanet…19 Ağustos pazartesi günü başlıyor…

Aynı şekilde geçen sezon tv8’in elinden yemek programı kartını alan Zuhal Topal’la Sofrada 2. sezonuyla daha da iddialı…

Ekranda Seda Sayan – Zuhal Topal karşılaşmasını izleyeceğiz. Bakalım reytinglerde kim önde gelecek?

Zuhal Topal, yeni sezona bir hayli iddialı hazırlanıyor.

Programda bazı yenilikler olacak. En önemli yenilik ise kazanan kişinin alacağı ödül. Program her hafta kazanan gelin-kayınvalideye tam 15 bin TL ödül verecek. Daha önce bu rakam 10 bin TL idi.

Zuhal Topal, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile başvuruları beklediklerini belirtti.

Topal paylaşımında şu mesajları verdi:

Yeni sezonda büyük ödül daha da arttı. Tam 15.000 TL sizleri bekliyor!

Hemen başvurun, hem eğlenin hem de kazanın… Hanımlar başvuru yapmak çok kolay…

1- Instagram profilimizdeki linkten formu doldurabilirsiniz.

2- WhatsApp başvuru hattımızdan (0 543 743 0 743 ) bize ulaşabilirsiniz.

3- fox.com.tr adresinden başvuruda bulunabilirsiniz 🤗🍽

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tercih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.

İlgili Haberler