Ana sayfa Site Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları

tarafından ker_def

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz. Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır. Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz.

www.televizyongazetesi.com kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, www.televizyongazetesi.com donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.

www.televizyongazetesi.com; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

www.televizyongazetesi.com sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır: Web sitesini iyileştirmek,geliştirmek, kaliteyi korumak Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek
Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak

www.televizyongazetesi.com’ı kullanmakla; Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından www.televizyongazetesi.com sorumlu tutulamayacağını, Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini, Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Aşağıda belirtilen durumlarda www.televizyongazetesi.com sitesini kullanıcılara kapatabilir:
Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.

İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında, çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla.

YOUTUBE / GOOGLE KULLANIM ŞARTLARI

www.televizyongazetesi.com sitesinde haber içeriklerinde kullanılan Youtube görüntüleri ve Google’un koymuş olduğu kurallar için aşağıdaki hizmet şartlarını ayrıca okunamınızı öneririz…

(We recommend that you read the following terms of service for the Youtube images used in the news content and the rules set by Google on www.televizyongazetesi.com)

YouTube Terms of Service / Youtube Hizmet Şartları

Google Privacy Policy / Google Gizlilik Politikası