SON DAKİKA
7 Aralık 2022 04:02

SON HABERLER

Show TV’de efsane olması beklenen dizide Simay Barlas’a büyük fırsat!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2015 yılından bu yana setlerde yer almakta olan Simay Barlas, kariyeri adına çok önemli bir dizi anlaşması yaptı.

Paramparça dizisindeki Öykü karakteri ile setlere adımını atan genç oyuncu, Hayat Bazen Tatlıdır ve Adı Efsane dizileri ile tecrübe kazandı. 2020 yılının Haziran ayında final yapan Zalim İstanbul dizisinde Damla olarak izlediğimiz oyuncu, çok iyi bir çıkışa imzasını attı.

Simay Barlas, geçen sezon ise Bir Annenin Günahı isimli diziye başladı ama 5 bölüm süren yapım genç oyuncu adına şanssızlık olarak kayıtlara geçti. Simay Barlas’ın yeni rolü ise ortaya çıktı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre Aziz isimli yeni diziye Simay Barlas da katıldı. Murat Yıldırım ve Damla Sönmez’i başrolde buluşturan dizideki önemli karakterlerden birisi de Efnan olacak.

Murat Yıldırım’ın ikinci partneri olarak öne çıkacak olan Simay Barlas, böylelikle kariyerinde büyük sıçrama elde etmek için önemli bir fırsata sahip oldu.

Show TV ekranında efsane olması beklenen dizi, izleyicileri 1930’lu yıllara götürecek. Antakya’da geçen dizinin çekimlerine Eylül ayında başlanacak.

Bir dönem dizisi olan Aziz, güçlü bir oyuncu kadrosu ve hikayesi ile efsane olmaya aday bir yapım olarak gözüküyor.

O3 Medya tarafından titizlikle yapılan çalışmaların yanı sıra Zeynep Günay Tan gibi önemli bir ismin de dizide genel yönetmenlik yapması dikkatlerden kaçmıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler