Ana sayfa Dizi Haberleri Çok iyi reytinglerle başlayan Teşkilat dizisinde büyük şok!

Çok iyi reytinglerle başlayan Teşkilat dizisinde büyük şok!

tarafından ker_def

Geçtiğimiz hafta TRT 1 ekranlarında yayın hayatına rekorla başlayan ve yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerden “tam puan” alarak zirveye adını yazdıran “Teşkilat”, ikinci bölümüyle ekranlara geliyor. Dizide büyük şoklara hazır olun… Hikayede üst üste önemli gelişmeler yaşanacak. Öncelikle Serdar için Ceren şoku var… Kız arkadaşı ajan çıkan Serdar, bundan sonra ne yapacak? Mete ise ekibi topladı ve ailelere ölüm haberlerini vererek bir başka şoke eden adımı atıyor… Artık onlar ölü ve dünyanın her yanında operasyon yapabilirler.

Yayınlanan ilk bölümüyle pazar akşamlarının vazgeçilmezi olacağını kanıtlayan Teşkilat’ın ikinci bölümünde de heyecan hız kesmeden devam edecek. 14 Mart Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak olan Teşkilat’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte dizinin yeni bölümünden yeni detaylar…

Sevgilisi Ceren’in hain çıkması nedeniyle hayatının en büyük şokunu yaşayan Serdar, bir yandan bu oyuna nasıl geldiğini düşünürken, diğer yandan iç güvenlik tarafından sorgulanır. Uçak kazasının ardından ekibin üyelerinin resmi olarak vefat ettiklerinin ilan edilmesiyle birlikte aileler soluğu Mete’nin yanında alır. Mete acı haberi ailelere verirken, aileleri ve sevdikleriyle iletişim kuramayan ekip üyeleri verdikleri kararın hayatlarını nasıl etkileyeceğini düşünmektedir.

İç güvenlik sorgusundan çıkan Serdar, Mete’nin talimatı ile Ceren’le ilişkisini sürdürmek zorunda kalır. Ceren ekip tarafından 24 saat takip altına alınırken; Ceren’den öğrendiği kritik bir bilgi Serdar’ı öfkesi ve görevi arasında tercih yapmak zorunda bırakır.

VE SERDAR DA ‘ÖLMEDEN ÖNCE ÖLENLER EKİBİ’NE KATILIYOR

Çok iyi reytinglerle başlayan Teşkilat dizisinde büyük şok! 8

Ekip SİHA saldırısını düzenleyen Pascal’ın izini bulmak için canla başla çalışırken, gizli karargâha gelen Serdar ekip üyeleriyle tanışır. Mete, Serdar’ın da ekibe katıldığını açıklayınca buna en büyük itiraz Zehra’dan gelir.

Pascal’ın yurtdışına kaçacağı bilgisi üzerine ekip ilk operasyonları için harekete geçer. Şehit edilen mühendislerin kanını yerde bırakmamaya ant içen ekip Pascal’ı yakalayıp arkasındaki karanlık yapıya ulaşmaya kararlıdır.

Çok iyi reytinglerle başlayan Teşkilat dizisinde büyük şok! 9

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl’ün yer aldığı Teşkilat’ın yapımcılığını Timur Savcı & Burak Sağyaşar, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın yapıyor.

Teşkilat 14 Mart Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1 ‘de….