Ana sayfa Dizi Haberleri Dilan Çiçek Deniz tarihi bir dizisiyle sürpriz yaparsa hiç şaşırmayın!

Dilan Çiçek Deniz tarihi bir dizisiyle sürpriz yaparsa hiç şaşırmayın!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kız arkadaşı ile tatil yaptığını açıklayan Dilan Çiçek Deniz, geçen yaz Blu TV’de yayınlanan Yarım Kalan Aşklar dizisinden sonra bu sezon da Alev Alev isimli yapımda yer almıştı. Show TV ekranında yayınlanan dizide Rüya karakteri ile izlediğimiz oyuncu, yoğun geçen sezonun ardından dinlenme fırsatı buldu.

Keyifli geçen tatilinin ardından İstanbul’a iş görüşmeleri yapmak için dönen oyuncu, yeni projeler için temaslarını sürdürüyor. Deniz, “Açıkçası çalışmak istiyorum bu sene. O yüzden çok heyecanlandığım bir film projesi var. Bir kaç tane senaryo okuyorum. Televizyon dizisi ve dijital projeler” diye konuştu. Tarihi projelerde de yer almayı çok isteyen oyuncu, “Belki bir sürpriz ile karşınıza çıkarım” diyerek dikkatleri çekti.

Oyuncu henüz yeni bir anlaşma yapmadı ama televizyon ekranına yeniden dönmeyi de çok istiyor. Çukur dizisinden 2. sezonda ayrılan oyuncu, final için yeniden ekip ile bir araya gelmişti. Çukur ekibini çok sevdiğini dile getiren Dilan Çiçek Deniz, “Sena’nın benim için çok özel bir yeri vardı. O ekibin de benim için çok özel bir yeri var. O yüzden bayıla bayıla gittim sete” diye konuştu.

Dilan Çiçek Deniz tarihi bir dizisiyle sürpriz yaparsa hiç şaşırmayın! 7

Çukur dizisinin belgeselinin de çekildiğini ve kendisinin de yer aldığını anlatan Dilan Çiçek Deniz, son reklam projesinin de içine çok sindiğini anlattı. Çok mutlu olduğunu ve çok iyi geri dönüşler aldığını anlatan Dilan Çiçek Deniz, bir kaç gün sürdüğünü ve çok keyifli geçtiğini ifade etti.

La Casa de Papel dizisi formatında çekilen reklam filmi için çok iyi yorumlar aldığını anlatan oyuncu, çok mutlu olduğunu söyledi. Yarına Tek Bilet isimli Netflix filminin ödül almasıyla da keyfi yerine gelen oyuncu, çok güzel insanlarla çalıştığına değindi.

Formunu nasıl koruduğu merak edilen Dilan Çiçek Deniz, “Ata binmeyi çok seviyorum o belki beni formda tutuyor belki” diye konuştu. Oyuncu, hayalinin bir karavan tatili yapmak olduğunu ve gelecek hafta da buna başlayacağını sözlerine ekledi.