Ana sayfa TV Programları Güldür Güldür Show’da büyük çekişme yaşanıyor!

Güldür Güldür Show’da büyük çekişme yaşanıyor!

tarafından ker_def

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, yeni bölümleriyle Cuma akşamları izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Kahkahanın bir an durmayacağı Güldür Güldür Show, Cuma akşamı Show TV’de…

Yıllar sonra havaalanında karşılaşan üniversite arkadaşları Naime ve Çiçek’in çekişmesi nasıl sonuçlanacak? Eski arkadaşların hiçbir konuda birbirlerinden geri kalmak istememesi rekabeti nereye taşıyacak? Peki eşleri bu durumdan nasıl etkilenecek?

Başkan Hayati’nin gelecek olan turist kafilesi için yaptığı hazırlıklar yeterli mi? Beldeye ziyarete gelecek kişileri en iyi şekilde ağırlamak isteyen Hayati hazırlıkları biraz abartıyor olabilir mi? Turistler için organize olan yerel halk başarılı olabilecek mi?

Hayati ve Mehtap’ı, oğulları Ozan’ın psikolog sevgilisi Yeter ile tanışma telaşı sarıyor. Eve gelen psikolog tüm ailenin iç dünyasını ortaya çıkaracak mı? Baba Hayati neden psikolojiye inanmıyor? Yeter bir anda kendini tüm aileye terapi yaparken bulursa ne olacak?

Yönetici Bilal ile Fikri usta, sitenin peyzajını yarım bırakan Rafet Hayati’nin evindeler… Evde Rafet Hayati, Gülcihan Mehtap, Sedat Mesut, Selen Leman ve Ozan Mustafa ile neler yaşanacak? Bilal ve Fikri’yi bu sefer içinden çıkamadıkları nasıl bir macera bekliyor?

İsmail’in arkadaşları ile adeta bir görüş günü koşullarında görüşebilmesi mümkün mü? Naime’nin katı kuraları altında kankalar yine de kavuşabilecek mi? İbrahim, Kudret ve erkek kılığına giren Mehtap, İsmail’e evin dışından ne haberler getirmiş olabilir?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 4 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!