Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Öğretmen dizisinin Ateş’i Mert Ramazan Demir, Serenay Sarıkaya’nın yeni partneri!

Öğretmen dizisinin Ateş’i Mert Ramazan Demir, Serenay Sarıkaya’nın yeni partneri!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yeni sezonda hem televizyon hem de dijital platform dizeleri için oyuncu arayışları sürüyor. Serenay Sarıkaya’nın başrolünde yer aldığı Şahmeran isimli dizi projesi için de hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Pınar Bulut tarafından hikayesi yazılan Şahmeran dizisinde rol almayı kabul eden Serenay Sarıkaya, uzun bir aradan sonra setlere dönüş yapacak.

Oyuncunun yeni dizideki rol arkadaşları da merakla bekleniyordu. O isimlerden birisi Öğretmen dizisinin Ateş’i çıktı… Fox TV ekranında bu sezonun kısa süren dizilerinden olan Öğretmen’de etkileyici bir performans sergileyen Mert Ramazan Demir, başarısının meyvelerini Şahmeran dizisinin kadrosuna seçilerek aldı…

Öğretmen dizisinin Ateş'i Mert Ramazan Demir, Serenay Sarıkaya'nın yeni partneri! 8

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre hikayesi ile çok etkileyecek olan dizide genç oyuncu da etkili bir rolde yer alacak.

Serenay Sarıkaya’nın partnerlerinden birisi olacak oyuncu, adına kariyerinde güçlü bir çıkış yapmak için bir fırsat daha önüne gelmiş oldu.

Adana’da çekimlerine Eylül ayında başlanması beklenen dizinin hikayesi herkesi şaşırtacak kadar ilginç olacak. 400 yaşında ve aslında yılan olan bir gruo üniversitelinin hikayesini izleyeceksiniz.

Öğretmen dizisinin Ateş'i Mert Ramazan Demir, Serenay Sarıkaya'nın yeni partneri! 9

Karakterler yılan oldukları belli olması diye gözlerini lensle kapatıyor. Şahmeran farklı ve etkileyici bir yapım olacak ve eğer teklifi kabul eder ise Burak Deniz’in de projede yer alma ihtimalinin bulunduğu gelen kulis bilgileri arasında bulunuyor.