Ana sayfa Dizi Haberleri Saklı’nın Beril’i Defne Kayalar yine zengin ve mutsuz bir kadını canlandıracak!

Saklı’nın Beril’i Defne Kayalar yine zengin ve mutsuz bir kadını canlandıracak!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bugüne kadar birçok dizide rol alan ancak Netflix’te yayınlanan Bir Başkadır dizisinde canlandırdığı Peri karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Defne Kayalar yeni dizisi Saklı’yla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Kayalar, bu dizide de Bir Başkadır’da olduğu gibi zengin ve mutsuz bir kadını canlandıracak.

Defne Kayalar bugüne kadar Medcezir, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Fi gibi başarılı dizilerde rol aldı. Defne Kayalar en büyük çıkışını 2020 yılında yayınlanan Bir Başkadır adlı dizide gerçekleştirdi. Netflix’te yayınlanan ve başrollerinde Öykü Karayel, Tülin Özen, Funda Eryiğit gibi isimlerin bulunduğu dizide Kayalar, psikolog Peri karakterini canlandırdı.

Kayalar’ın Bir Başkadır’da canlandırdığı Peri, zengin ve beyaz Türk bir ailenin steril bir ortamda yetiştirilmiş kızını canlandırıyordu. Dizi boyunca izleyiciler, Öykü Karayel tarafından canlandırılan hastası sayesinde bazı gerçeklerle yüzleşmesine şahit olmuştu.

Başarılı oyuncu 23 Kasım’da BluTV’de ekrana gelmeye başlayacak olan Saklı dizisiyle bir kez daha hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kayalar, yeni dizisinde Bir Başkadır’da olduğu gibi yine zengin bir ve mutsuz bir kadını canlandırıyor.

Saklı'nın Beril'i Defne Kayalar yine zengin ve mutsuz bir kadını canlandıracak! 7

Kayalar, Saklı dizisinde Fırat Çelik tarafından canlandırılan Ozan’ın eşi Beril’i canlandıracak. Beril güçlü, zengin ve mutsuz bir ailenin biricik kızı olmaktan sıyırılıp kendi hayatını ve mutluluğunu kurmaya kararlı, kocası Ozan’a aşık ve dört çocuklu bir kadındır.

Yasak bir aşkı farklı bir açıdan izleyicilere aktaracak olan Saklı, ABD yapımı The Affairs isimli dizinin Türkiye uyarlaması. Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset, Emre Karayel gibi oyuncuların eşlik edeceği dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda Deniz Akçay otururken, ikinci yönetmenliği Can Teker, görüntü yönetmenliğini Ahmet Bayer, yapımını ise MAY Productions üstleniyor.