SON DAKİKA
7 Ekim 2022 01:40

SON HABERLER

Yargi dizisi zoru başardı, Teşkilat’ı geçip ilk 6 dizi arasına girdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmaya devam eden Yargı dizisinin hikayesi çok başarılı şekilde ilerliyor. Milyonlarca izleyiciyi kendisine çeken dizinin ilk 9 bölümü yayınlandı. Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu ikilisinin çok başarılı bir işbirliği yürüttüğü dizi reytinglerde de çok iyi sonuçlar alıyor.

Yargı dizisinin 14 Kasım akşamı yayınlanan 9. bölümü hem AB hem de ABC1 gruplarında birincilik elde etti. Böylelikle Teşkilat dizisi tüm kişiler kategorisi dışında diğer iki grupta birinciliği rakibine kaptırdı.

Yargı dizisi adına Pazar akşamını iki birincilik ile bitirmek büyük bir başarı olarak kayıtlara geçti. Reytingini artıran, izleyici ilgisinin bir hayli arttığı Yargı için bir başka önemli gelişme daha yaşandı.

Bu sezon reytinglerde iki haneli oranlara yükselme başarısı sergileyen altıncı dizi de Kanal D’nin Yargı isimli yapımı oldu.

9. bölümüyle birlikte ABC1 grubunda çift haneli reyting elde eden Yargı, sezonun en başarılı yapımları arasına katıldı.

Camdaki Kız, Gönül Dağı, Teşkilat, Kuruluş Osman ve Kardeşlerim dizileri daha önce aynı başarıyı yakalayarak öne çıkmıştı. Şimdi de çift haneli reytingler elde etme başarısını Yargı sergileyerek, sezonun en iyi dizilerinden birisi olduğunu kanıtladı.

TRT1’deki Teşkilat dizisinin de bir miktar gerilediğini ama çok geniş ve etkileyici bir izleyici kitlesi olduğunu hatırlatalım.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler