Ana sayfa Dizi Haberleri Yalan dizisi sezon finali yapacak mı, yoksa yaz dönemi yayınlanacak mı? İşte yanıtı!

Yalan dizisi sezon finali yapacak mı, yoksa yaz dönemi yayınlanacak mı? İşte yanıtı!

tarafından ker_def

Kanal D ekranında izleyicilerle pazartesi akşamları buluşmaya başlayan Yalan dizisinin akıbeti merak konusu oldu. Birçok dizi hayranı, hikayesini beğendiği ve oyuncu kadrosuna çok güvendiği projenin yaz döneminde ekranda yer almaya devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

Kanal D’nin, yaz sezonu projelerinden biri olan Yalan, bayram tatili sonrası yeni bölümü ile Pazartesi akşamı yine izleyicilerle buluşmaya başladı.

Dizinin hikayesinde önemli gelişmeler yaşanırken, şimdiye kadar yayınlanan 3 bölümde iyi reytingler elde edildi. 24 Haziran’daki 4. bölümde de yine duygusal sahneler bulunuyor.

Yalan dizisinin, heyecan dolu yeni bölümleriyle yaz boyunca Kanal D’de ekrana gelmeye devam edeceği de duyuruldu. Bu da izleyicileri bir hayli memnun etti.

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Yalan’ın oyuncu kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: “Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat.”

Dizinin yönetmen koltuğunda Hakan İnan otururken; senaryosunu ise Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu kaleme alıyor.