SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 04:40

SON HABERLER

Yargı dizisinde gerilimi artıran suçlama!

Yargı dizisinin on üçüncü yeni bölümünden çok konuşulacak bir tanıtım daha geldi. Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Heyecan dolu tanıtım “Engin kaçacak mı?” sorusunu beraberinde getiriyor.

Kanal D’de her Pazar akşamı izleyici ile buluşan Yargı’nın yeni bölüm ikinci tanıtımında Engin zehirlenerek hastaneye kaldırılırken Yekta’nın ilk kez oğlu için endişelenmesi herkesi şaşırtıyor.

Engin’in hastaneye kaldırılması ve ölümle karşı karşıya kalması Ceylin’in aklı ve vicdanı arasında kalmasına sebep olurken Seda’nın Engin’i zehirlemekle suçlanması gerilimi yükseltiyor. Ilgaz,Engin’in kendi kendini zehirleme ihtimalini düşünürken Ceylin ise Engin’in hastaneden kaçacağını anlıyor. Tanıtım, yeni bölüm heyecanını zirveye taşıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor: “Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş.”

‘Yargı’ her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler