SON DAKİKA
1 Şubat 2023 00:03

SON HABERLER

‘Alparslan’ dizisi ile setlere dönen Fahriye Evcen oğlunu kime emanet etti?

TelevizyonGazetesi.com / Detay –İşleri açısından yoğun bir sezona giren Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, oğulları Karan için yeni bir karar aldı. Çift, 2.5 yaşındaki oğulları Karan Özçivit için ikinci dadıyı tutmaya karar verdi.

Dört yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, bu sene farklı dizilerle izleyici karşısında olacak.  Burak Özçivit, ‘Kuruluş Osman’ın yeni sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanırken, Fahriye Evcen ise uzun bir aradan sonra ‘Alparslan’ adlı diziyle setlere dönüyor.

Dönem projesinde boy gösterecek olan güzel oyuncu TRT1’de yayınlanacak dizide Barış Arduç  ile baş rolü paylaşacak. Çektiği reklam filmleri dışında uzun süredir setlerden uzak olan güzel oyuncu Fahriye Evcen bir açıklamasında; ekranda olmayı çok özlediğini dile getirmişti.

Ünlü çifti yeni sezonda yoğun bir dönem bekliyor. Burak Özçivit, basın mensuplarının ‘İkiniz setteyken oğlunuz Karan’a kim bakacak?’ sorusuna, ‘Bir o sete bir bu sete gidip, arada gezecek’ yanıtını vermişti. Oyuncu çiftin, bu açıklamaya rağmen 2.5 yaşındaki oğulları Karan için bir dadı daha tuttuğu öğrenildi. Posta gazetesinde yer alan habere göre; Karan’la ilgilenecek ikinci dadının aylık maaşı bin dolar (yaklaşık 8 bin 500 TL) olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler