Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Baba dizisi bomba gibi, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş herkesi etkileyecek!

Baba dizisi bomba gibi, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş herkesi etkileyecek!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelecek Ay Yapım imzalı ‘Baba’ yarın akşam yayın hayatına başlıyor. Merakla beklenen diziye sayılı saatler kala ilk bölümden bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Emin Saruhanlı (Haluk Bilginer) ve oğlu Kadir (Tolga Sarıtaş) arasındaki gerilime dair ipuçlarının verildiği sahnede ailenin reisi olan Emin’in katı düşüncelerine karşı duran Kadir’in yaşadıkları merak uyandırıyor. Baba oğul arasındaki çatışma şimdiden dikkatleri çekiyor.

Saruhanlı ailesi, Ödemiş’te bir aile apartmanında hep beraber mütevazı bir hayat süren, geleneklerine bağlı, kalabalık bir aile… Ailenin reisi Emin Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir baba…

Baba dizisi bomba gibi, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş herkesi etkileyecek! 7

Emin’in en küçük oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul arasında eski defterlerin açılmasına sebep olur. Yaşanan bir uçak kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir.

Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni hayatı başlarken, Emin ailesini korumak için hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya kalır.

Ay Yapım imzalı ‘Baba’nın senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak üstleniyor.

Bir Anadolu hikayesi ‘Baba’ yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!