SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 03:24

SON HABERLER

Çok güzel bir dizi çifti oldunuz! Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk uyumu gündem oldu!

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Aşkın Tarifi dizisinin ikinci bölümü de geride kaldı… Dizide Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk başrolde buluştu. Doğulu, hayranlarını yine farklı bir karakterle mest ederken, Arıtürk ise ilk dizi projesindeki performansı ile herkesi şaşırttı. Çok iyi bir uyum da yakalayan ikilinin enerjisi de oldukça yüksek. Sosyal medyada çok konuşulmaya başlanan Fırat ile Naz karakterleri, çok geniş bir izleyici grubunu da etkiledi.

Fırat ve Naz hayranları sosyal medyada binlerce mesaj paylaşmaya ve Aşkın Tarifi dizisini öne çıkartmaya devam ediyor. Kanal D’nin yapımını NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Aşkın Tarifi, ikinci bölümüyle de sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

İkinci bölüm için başrol oyuncularından Serra Arıtürk tarafından özel olarak cover yapılan Fırtına şarkısı sosyal medyada büyük ilgi görürken, izleyiciler başarılı oyuncuya “Yeni bölümlerde de sizin sesinizden şarkılar bekliyoruz, çok güzel seslendirmişsiniz emeğinize sağlık” yorumlarında bulundu.

FIRAT ŞEF VE NAZ SOYLUER’İN DANSI ÇOK KONUŞULDU…

Başrol oyuncuları Serra Arıtürk ile Kadir Doğulu’nun mahalle düğünü sahnesindeki dansı izleyiciden tam not alırken, sosyal medya üzerinden “Çok güzel bir ikili oldunuz. Özlediğimiz mahalle sıcaklığını ekranda görmek çok güzel” yorumları yapıldı.

Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile her Pazartesi akşamı Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler