Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı dizisinde yine bir gerilim havası oluştu!

Gönül Dağı dizisinde yine bir gerilim havası oluştu!

tarafından ker_def

Gönül Dağı dizisi cumartesi akşamları yayınlanıyor ve çok da başarılı sonuçlar alıyor. Reytinglerine bakıldığı zaman bu sezonun en iyi sonuçlarını tüm kategorilerde çift haneli rakamlara çıkarak elde eden Gönül Dağı dizisi, sezonun en başarılı projesi olma unvanını sürdürüyor.

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin 18 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’da 44. bölümü yayınlanacak. Taner’in uçan araba projesinde yeni bir gelişmeyi izleyeceksiniz. Ayrıca bir süredir anne ve babasına kavuşan Kenan karakterinin etrafında bir gerilim birikmeye başladı.

Kenan karakteri ne kadar mutlu ise Veysel de o kadar mutsuz. Kenan ile Veysel arasında soğuk rüzgarlar esecek. İki karakterin bir gerilim havasında olması dizinin de gerilimli sahnelerle izleyicilerin karşısına çıkacağını gösteriyor.

Gönül Dağı dizisinde yine bir gerilim havası oluştu! 7

Asya’dan Ramazan ve Asuman aşkına gelen destek de bir önceki bölümde çok beğeni toplamıştı. Asya, ilgi duyduğu Ramazan’ın aşkına olan bağlılığını gördü ve onu Asuman ile bir araya getirdi. Dizinin yeni bölümünde bu üçlü arasında yaşanacaklar da çok merak ediliyor.

Peki yeni bölümde neler izleyeceksiniz? İşte detaylar: Taner, Veysel ve Ramazan, uçan araba üzerinde çalışmalarına devam ederken, SNK Havacılık ile görüşme günü gelmiştir. Uzun zamandır bekledikleri görüşme için il dışına giden Taner nasıl haberlerle geri dönecektir?

Asya’nın sürprizi ile barışan Ramazan ve Asuman, bunu herkesten saklama kararı alırlar. Gizli saklı buluşmaları devam ederken, bu durum yanlış anlaşılmaları da beraberinde getirir. Tüm dikkatleri üzerine çeken Asuman ve Ramazan, kimseye yakalanmadan buluşmayı devam edebilecekler midir?

Kenan ve Veysel arasındaki ipler iyice gerilmiş haldeyken, Ciritçi Abdullah bu duruma müdahale ederek ikisini bir yolculuğa çıkarır. Ciritçi Abdullah ile geçirdikleri bu yolculuk Kenan ve Veysel’i nasıl etkileyecektir?

Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise şöyle: Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli.

Gönül Dağı 44. Bölümüyle 18 Aralık Cumartesi saat 20.00’de TRT1’de…