Ana sayfa Dizi Haberleri Kalk Gidelim’in Sefer Zeytin’i Emin Gürsoy’u Kuruluş Osman dizisinde tanıyamadık!

Kalk Gidelim’in Sefer Zeytin’i Emin Gürsoy’u Kuruluş Osman dizisinde tanıyamadık!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranında 3 sezondur başarılı bir çizgide ilerleyen Kalk Gidelim dizisinin önemli isimlerinden birisi de Sefer Zeytin karakterine hayat veren Emin Gürsoy idi… Ancak geçen sezon Gürsoy yapımdan ayrıldı. İzleyiciler her ne kadar karakterin geri dönmesini istediyse de bu gerçekleşmedi.

Emin Gürsoy, yeni sezon bombasını da patlattı. atv ekranlarında 2. sezona hazırlanan Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna katılan usta oyuncu, çok farklı bir şekilde yeniden izleyicilerin karşısına çıkacak. Kuruluş Osman dizisinin 2. sezon fragmanında ilk kez yeni dizisindeki imajıyla ortaya çıkan Emin Gürsoy, Kalk Gidelim dizisindeki Sefer Zeytin karakterinden çok başka bir noktadaydı… Kalk Gidelim hayranları bu transfere çok üzgün ama Kuruluş Osman da güçlü bir karakter daha kazanmış oldu.

Kalk Gidelim'in Sefer Zeytin'i Emin Gürsoy'u Kuruluş Osman dizisinde tanıyamadık! 10

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’ın ikinci sezonundan ilk tanıtım yayınlandı.

Reyting rekorları kıran ilk sezonunun ardından kadrosuna kattığı isimlerle yeni sezona bomba gibi gireceğinin sinyallerini veren ‘Kuruluş Osman’ın ilk tanıtımında Burak Özçivit’in yanı sıra, kadroya yeni katılan Cüneyt Arkın ve Emin Gürsoy rol aldı. Tanıtımın sürpriz ismi ise usta oyuncu Tamer Yiğit oldu. Tamer Yiğit’in yeni sezonda hangi karaktere hayat vereceği ‘Kuruluş Osman’ hayranlarının en çok merak ettiği konulardan biri haline geldi.

Kalk Gidelim'in Sefer Zeytin'i Emin Gürsoy'u Kuruluş Osman dizisinde tanıyamadık! 11

“Sır çözüldü, aşkın ateşi harlandı. Gelsin gayrı gelecek olanlar; hayal kurup pusatı kuşananlar, yol açıp töreyi yayacak olanlar, iz sürüp sancağı kaldıracak olanlar, hayal kuranlar… Yol açanlar, iz sürenler, vaktidir gayrı; iz sürüp, yol açıp devlet olma vaktidir” sözleriyle kısa sürede sosyal medyada gündem olan ikinci sezon tanıtımı, Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden ‘Kuruluş Osman’ hayranları tarafından büyük ilgi gördü. Onbinlerce beğeni ve yorum alan tanıtım, dizinin ikinci sezonda ekranlara damga vuracağını kanıtladı.

Kalk Gidelim'in Sefer Zeytin'i Emin Gürsoy'u Kuruluş Osman dizisinde tanıyamadık! 12

Tanıtımda ayrıca ikinci sezon afişinde de yer alan, Türk kültürünün güçlü simgeleri at, kurt ve şahinin de yer alması dikkat çekti.

İkinci sezon çekimlerine tüm hızıyla devam eden ‘Kuruluş Osman’, kadrosuna kattığı Cüneyt Arkın, Erkan Avcı, Kanbolat Görkem Arslan, Seçkin Özdemir, Ahmet Yenilmez, Emin Gürsoy, Umut Karadağ, Bahtiyar Engin ve Seray Kaya gibi isimlerle gündem olmuştu.

Kalk Gidelim'in Sefer Zeytin'i Emin Gürsoy'u Kuruluş Osman dizisinde tanıyamadık! 13

Yakında ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak ‘Kuruluş Osman’, yeni sezonda da ATV ekranlarında çarşamba akşamına damgasını vurmaya devam edecek.