Ana sayfa Dizi Fragmanları Kanal D’nin Baht Oyunu dizisi etkileyici görünüyor!

Kanal D’nin Baht Oyunu dizisi etkileyici görünüyor!

tarafından ker_def

Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı ARC Film imzalı yeni dizi ‘Baht Oyunu’, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk tanıtımı ile büyük ilgi gören ve merakla beklenen ‘Baht Oyunu’ndan ilk kareler yayınlandı. Dizinin setinden gelen fotoğraflar etkileyici ve iyi bir yapımın geldiğine işaret ediyor. Yaz ayında izleyiciler romantik komedi anlamında birçok yapım bulacak. Baht Oyunu da bunlardan birisi konumunda.

Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

Sıcacık öyküsü, ilgi çekici karakterleri ve genç yıldızlarla usta isimleri buluşturan kadrosuyla dikkat çeken dizinin çekimleri, Serdar Gözelekli yönetmenliğinde devam ediyor. Kısa sürede oyuncular arasında sağlanan uyum ile çalışırken eğlenmeyi ihmal etmeyen ekipte herkesin yüzü gülüyor.

Kanal D'nin Baht Oyunu dizisi etkileyici görünüyor! 8

Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaristliğini yaptığı ‘Baht Oyunu’, ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın hikayesini izleyicilerle buluşturacak.

Kanal D'nin Baht Oyunu dizisi etkileyici görünüyor! 9

‘Baht Oyunu’, yakında Kanal D’de…