SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 18:28

SON HABERLER

Kuruluş Osman dizisi Yıldız Çağrı Atiksoy’u bambaşka birine dönüştürdü!

TelevizyonGazetesi.com /Detay- atv ekranında çarşamba akşamları yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisi, 64. bölümü ile birlikte 23 Haziran Çarşamba akşamı sezon finali yaparak ekrana veda edecek. Dizinin ikinci sezonu da çok başarılı geçti ve üçüncü sezon şimdiden büyük merak konusu oldu.

Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna yakın zaman önce Malhun hatun karakteriyle katılan Yıldız Çağrı Atiksoy, yoğun bir eğitim ile dövüş sahnelerine hazırlandı. Bu süreçte bir hayli yorulan oyuncunun ne kadar iyi seviyeye geldiğin sevgilisi Berk Oktay anlatmıştı. Yıldız Çağrı Atiksoy’un Kuruluş Osman dizisindeki dövüş sahnelerinde ne kadar iyi olduğunu gören hayranları da, “Yıldız ne kadar da değişti ve güçlendi, işi öğrendi” diye yorumlar yapıyor.

İki aşık evde Kuruluş Osman dizisindeki çekimler için provalar da yaptı. Berk Oktay, sevgilisinin karşısına çıkmak istemeyeceğini söyleyerek de ne kadar güçlendiğini anlatmıştı.

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy’un boks maçı yapması da hayranlarını bir hayli şaşırttı. Evlenmeleri beklenen çiftin boks eldivenleri ile fotoğrafı da sosyal medyada çok konuşuldu.

Berk Oktay fotoğrafı instagram hesabından yayınladı ve “Giriş, gelişme, sonuç” diye mesaj bıraktı.

İlk olarak Atiksoy, sevgilisinin yüzüne yumruk yapıştırdı.

Berk Oktay ise sevgilisin omuzuna alarak maçın sonucunu fotoğraf ile açıklamış oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler