SON DAKİKA
29 Eylül 2022 22:53

SON HABERLER

Sadakatsiz’in Asya’sı bu duruma nasıl düşer, eleştiriler senariste yöneldi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere, Asya karakterinde başarıyla yoluna devam ediyor. Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni oyuncusu ise Leyla karakterinde Aslı Orcan oldu.

Aras’ın eşi Leyla’nın ortaya çıkması ile birlikte işler fazlasıyla karıştı. Kendisini Derin ile aldatması nedeniyle Asya, ilişkisini bitirmişti. Şimdi ise Asya evli bir adam ile ilişki yaşayan bir kadın konumuna düştü.

Derin tüm yaptıklarını bilinçli bir şekilde gerçekleştirdi. Asya ise hiç bilmediği bir durumun içine sürüklendi. Senariste yönelik şu soru önemli. Asya nasıl olur da kendisini yeterince tanımadığı birisi ile aşk noktasına gelir?

Aysa karakteri dizide ayağı yere sağlam basan ve her yaptığına dikkat eden, güçlü, akıllı ve öngörülü birisi olarak biliniyor. Senaristin oluşturduğu bu Asya imajı ortada dururken, Aras gibi yeni tanıdığı birisi ile ilişki yaşaması karakterin durumuna pek de uygun değildi.

İşte bu eleştiriler altında Sadakatsiz dizisinin 39. yeni bölümü yayınlanacak. Yeni bölümden ilk fragman paylaşıldı. Asya, Aras’ın evli olduğunu öğreniyor!

Volkan, Aras’ın evli olduğunu Asya’ya söylüyor. Asya, kaldırıldığını öğrenince büyük bir plan hazırlıyor. Yine bir intikam yemeği planı yapan Asya’nın nasıl bir plan hazırladığını izleyiciler çok merak ediyor.

Bakalım Asya, kendisini bu duruma düşüren Aras’a ne yapacak? Dizide heyecan iyice yükseldi. Reytingler de iyi geliyor.

Sadakatsiz 39. yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’da Kanal D’de yayınlanacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler