SON DAKİKA
9 Aralık 2022 22:12

SON HABERLER

Show TV’de akıbeti en çok merak edilen yeni dizi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Show TV ekranlarında Çukur’un final bölümü haricinden geçmişten gelen hiçbir dizi kalmadı. Tamamen yenilenmekte olan kanalda Cam Tavanlar ile Kahraman Babam isimli diziler önümüzdeki günlerde izleyicilerle buluşacak.

14 Haziran Pazartesi akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan Kahraman Babam isimli dizi, aslında Kırmızı Kamyon olarak bilinen yapım. Dizinin ismi değiştirildi. İlk bölümü önceki ay yayınlanan dizi çok düşük reytingler alınca yayını durdurulmuş ve doğru bir kararla Haziran ayına ertelenmişti.

Kahraman Babam isimli dizi en baştan başlıyor ve bazı düzenlemeler ile birlikte çok daha ilgi çekici hale getirildiği de setten gelen bilgiler arasında bulunuyor. Görkem Sevindik, Ushan Çakır ve Nilay Deniz’in başrollerinde yer aldığı Kahraman Babam dizisinin akıbeti de çok merak ediliyor.

Her şeyden önce ekibin büyük bir emek verdiği ortada… İtfaiye teşkilatından alınan eğitimler sonrasında uzun süredir sette çalışmakta olan dizi ekibi, güçlü ve etkileyici bir dizi hazırladı… Aksiyon sahneleri bol olan ve yangın gibi kontrol edilmesi güç bir durumun sette sürekli iç içe olunduğu bir ortamda çekimler yapılıyor.

Kahraman Babam dizisinin reytingleri de şimdiden merak konusu oldu. Dizi iyi sonuçlar alabilecek mi, yoksa bunca emek boşa mı gidecek? Akıllardaki soru bu. Dizinin ekibi yoğun ve emek vererek ortaya güçlü bir dizi koydu. Ancak izleyiciler Kahraman Babam’a yeterince ilgi gösterecek mi, bunu da 14 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak ilk bölümden sonra gelecek olan reytinglerle görebileceğiz.

Kendini insanları kurtarmaya adamış itfaiye başçavuşu Uğur, karanlık bir gecede karısını alevlerin arasından çekip çıkaramamıştır. Hayatının dönüm noktası olan bu olay sonrası eşini toprağa veren Uğur, biricik kızı Ömrüm’ü de kaybetmiştir. Ömrüm artık annesinin ailesinin yanına yerleştirilmiştir.

Uğur’un bir zamanlar can dostu olan Cem, omuz omuza pek çok hayatı birlikte kurtardıkları dostuna artık düşmandır. Kız kardeşinin ölümüne Uğur’un sebep olduğunu düşünmektedir. Yeğeni Ömrüm’ün sevgi dolu bir aile ortamında büyümesini istediği için Uğur’la bir hukuk mücadelesi içine girmiştir.

Çıkan bir yangına müdahale eden Uğur ve arkadaşları büyük bir başarı elde ederler. İçerde ölümü bekleyen çocukları kurtaran Uğur, daha söndürme çalışmaları sürerken karşılaştığı adamla bir yıl öncesine döner. Artık karısının ölümüne neden olan yangına dair bir ip ucuna ulaşmıştır. Uğur kundak çetesinin başına kadar uzanacak bu yolda ilk adımını atacaktır.

Uğur hem karısını kaybettiği yangının faillerini bulup adalete teslim etmek, hem de hayatının anlamı kızı Ömrüm’ü yanına almak için amansız bir mücadeleye girecektir. Mahkemece atanan adli psikolog Yonca, Uğur’un savaşına tanıklık ederken, büyük kararı etkileyecek en önemli kişi olacaktır.

Yapım: 10. Ev Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay, Suavi Doğan
Bölüm Hikayesi: Sema Ergenekon
Senaryo: Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir, Bahar Kaya
Yönetmen: Osman Kaya

OYUNCULAR
Görkem Sevindik
Nilay Deniz
Ushan Çakır
Fatih Al
Tuğçe Altuğ
Deniz Hamzaoğlu
Aslı Orcan
Toprak Sağlam
Sümeyye Aydoğan
Ebrar Alya Demirbilek
Burak Berkay Akgül
Timur Ölkebaş
Gürberk Polat
Efekan Can
Melisa Akman
Uğur Arda Başkan
Hakan Altıner
Gamze Demirbilek
Yaşar Aydınoğlu
Mehmet Mehmetof
Kağan Uluca
Tuğçe Karabayır

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler