SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 16:18

SON HABERLER

Teşkilat dizisinin 3 kadın oyuncusu gücün sembolü oldu!

TRT1 ekranında pazar akşamları yayınlanmakta olan Teşkilat dizisi, 14.bölümü ile birlikte 6 Haziran akşamı sezon finali yapacak. Çok başarılı bir ilk sezon geçiren Teşkilat’ta 3 kadın oyuncu da büyük dikkat çekiyor. Deniz Baysal, Ezgi Şenler ve Ezgi Eyüboğlu üçlüsü dizide sergiledikleri performanslar ile hayranlarını mutlu etti.

Teşkilat’ta Ceren olarak izlediğimiz Ezgi Eyüboğlu, MAG dergisinin sorularını yanıtladı. Dizide rol arkadaşları Deniz Baysal ve Ezgi Şenler için de övgü dolu sözler söyleyen güzel oyuncu arkadaşları ile birlikte hikayede güçlü kadın portresi çizdiklerine vurgu yaptı.

Ezgi Eyüboğlu, “Çok tatlı iki kadınla çalışıyorum. Üçümüz de güçlü kadın karakterleri canlandırıyoruz. Genelde kadınlara bu kadar katmanlı ve iyi karakterler yazılmıyor. Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de kadınlar arı gibi çalışıyor” diye konuştu.

Oyunculuk mesleğini yaparken yaşadığı zorluklarla ilgili bilgi de veren oyuncu, en çok belirsizliğin kendisine zor geldiğini anlattı. Eyüboğlu, “Belirsizlik zorlayıcı bir faktör. Bir iş ile ilgili karar verirken süreçte birçok belirsizlik karşınıza çıkabiliyor ve bu noktada iç güdülerinizle hareket etmeniz gerekiyor” dedi.

Aşk ile ilgili özel açıklamalarda da bulunan Ezgi Eyüboğlu, “Aşkta; huzur, güven, istikrar, karşılıklı değer verme, saygı ve birlikte gülebilmek çok önemli. Aşk konusunda büyük cümleler bana komik geliyor. Benim ilişkide önem verdiğim şeyler az önce saydıklarımı hissedebilmek” diye belirtti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler