Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Savaşçı dizisi son iki bölümde nefesler tutuldu

Savaşçı dizisi son iki bölümde nefesler tutuldu

tarafından ker_def

Fox TV’nin sevilen asker dizisi Savaşçı 109. bölümü ile birlikte final yaparak ekran ömrünü tamamlayacak. Dizinin 108. yeni bölümü 5 Haziran Cumartesi akşamı ekrana gelecek.Yeni bölümde neler olacağının detayları ortaya çıktı. İşte 108. bölümde yaşanacakların ayrıntıları.

Kılıç Timi, Görkem ve Savaş Astsubayları kurtarmak için terörist elebaşı Şiyar’ın kampına geldiğinde astsubaylar çoktan harekete geçmiştir. Ortalık tam bir yangın yerine dönerken Şiyar’ın son hamlesi Görkem ve Savaş’ı ölümle burun buruna getirir. Yoğun ateş altında onların olduğu noktaya ulaşan Yüzbaşı Bozkurt ve Astsubay Çekiç orada hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaşırlar.

Kılıç Timi’nin eline düşeceğini anlayan Şiyar ise kendini kurtarmak için başka bir yol bulmaya çalışır. Kopuz Albay, bölgede daha fazla kalmaları çok riskli olduğu için Kılıç Timi’nin karargaha dönmesini ister. Karargahta Şiyar ve birlikte hareket ettiği Çakal’la Artin’i yakalamak için hemen araştırmalara başlanır…

Kılıç Timi dört gözle Kopuz Albay’dan gelecek operasyon haberini beklerken İlyas Astsubay da Ayça’yla birlikte biraz vakit geçirmek ister. Ancak iki sevgilinin bu buluşması büyük bir şokla bitecek ve bu durum İlyas ve Ayça’nın hayatlarında yepyeni ve zorlu bir süreci başlatacaktır.

Bu arada Kopuz Albay, gelen önemli bir istihbaratın Şiyar’la ilgisi olduğunu belirler ve hemen bu bilgi doğrultusunda detaylı bir plan yapar. Kılıç Timi’ni hemen harekete geçiren Kopuz Albay için artık hesap kapatma zamanı gelmiştir.